PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o osłonę do Sigmy



Rybaspace
08-06-2015, 21:18
Panowie i Panie,
Ma może ktoś pomysł gdzie w PL lub EU można zakupić takową osłonę*SIGMA LH850-02, oryginał, albo zamiennik sensowny? Niestety cała nasza rodzima dystrybucja leży i trochę pomysły mi się skończyły :)
To jest tulipan do Sigmy 70-200 2.8 ze stabilizacją.

Pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś tropy :)

kwiatek88
08-06-2015, 21:29
Na eBay-u http://www.ebay.com/itm/Sigma-Hood-LH850-02-For-70-200mm-F2-8-OS-HSM-Lens-London-/331566690784?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d32ea31e0