ppablo12345
05-06-2015, 10:10
Witam,
przeszukałem forum, jak sądzę dość dokładnie, ale jeszcze nie znalazłem tego, czego szukam, stąd nowy temat.
Otóż poszukuję dość małego plecaka, chciałbym wydac maksymalnie 300 złotych, idealnie, gdyby 200, ponieważ zbyt często nie będę go używał - najczęściej na kilkugodzinne wycieczki, 2-3 razy w roku na wakacje.
Wymagania: do środka chciałym wlożyć D90 i 2-3 obiektywy (maksymalnie 5). Chciałbym też mieć w miarę sensowną przestrzeń na rzeczy osobiste - bluza, kanapki.
Na pewno powinien posiadać osłonę przeciwdeszczową i ważna sprawa - mocowanie statywu nie boczne, bo ten typ wydaje mi się skrajnie niewygodny.
W moim mieście, niestety, nie ma dobrze zaopatrzonego sklepu z plecakami, zostaje więc internet.
Typy, które do tej pory wypatrzyłem to:
1. Lowepro Fastpack 200 II
2. Tamrac Aero 70 lub 75
3. Tamrac Adventure 7
4. Lowepro Flipside 200 (chociaż ten nie ma miejsca na rzeczy osobiste).
Czy miał ktoś do czynienia z ww. plecakami? Który możecie polecić? A może jest jakaś sensowniejsza alternatywa?
przeszukałem forum, jak sądzę dość dokładnie, ale jeszcze nie znalazłem tego, czego szukam, stąd nowy temat.
Otóż poszukuję dość małego plecaka, chciałbym wydac maksymalnie 300 złotych, idealnie, gdyby 200, ponieważ zbyt często nie będę go używał - najczęściej na kilkugodzinne wycieczki, 2-3 razy w roku na wakacje.
Wymagania: do środka chciałym wlożyć D90 i 2-3 obiektywy (maksymalnie 5). Chciałbym też mieć w miarę sensowną przestrzeń na rzeczy osobiste - bluza, kanapki.
Na pewno powinien posiadać osłonę przeciwdeszczową i ważna sprawa - mocowanie statywu nie boczne, bo ten typ wydaje mi się skrajnie niewygodny.
W moim mieście, niestety, nie ma dobrze zaopatrzonego sklepu z plecakami, zostaje więc internet.
Typy, które do tej pory wypatrzyłem to:
1. Lowepro Fastpack 200 II
2. Tamrac Aero 70 lub 75
3. Tamrac Adventure 7
4. Lowepro Flipside 200 (chociaż ten nie ma miejsca na rzeczy osobiste).
Czy miał ktoś do czynienia z ww. plecakami? Który możecie polecić? A może jest jakaś sensowniejsza alternatywa?