PDA

Zobacz pełną wersję : Podziękowania dla Deepa



zoom2
03-06-2015, 18:40
Chciałem podziękować @deepowi za poświęcony czas i prywatną lekcję.
Jeszcze raz wielkie dzięki Deep

deep
03-06-2015, 21:19
eeee bez przesady, po to jest forum, kiedyś tu było bardziej "domowo" :) ale to było dawno temu.

frostic
05-06-2015, 15:53
Oj było... Było ;)