Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Podziękowania dla Deepa
PDA
Zobacz pełną wersję :
Podziękowania dla Deepa
zoom2
03-06-2015, 18:40
Chciałem podziękować @deepowi za poświęcony czas i prywatną lekcję.
Jeszcze raz wielkie dzięki Deep
deep
03-06-2015, 21:19
eeee bez przesady, po to jest forum, kiedyś tu było bardziej "domowo" :) ale to było dawno temu.
frostic
05-06-2015, 15:53
Oj było... Było ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.