Zobacz pełną wersję : Osłona na ekran d7200
Cześć! Zauważyłem, że d7200 nie posiada żadnej możliwości zastosowania osłony na ekran takiej jak w przypadku d90, gdzie w body było wyżłobienie na uchwyty plastikowego elementu. Czy wiecie może czy da się gdzieś dostać wynalazek taki jak to: Vello LCD Screen Protector (http://www.bhphotovideo.com/c/product/883535-REG/vello_gspu_nd800_screen_protector_ultra_for.html)? Macie jakieś własne patenty na ochronę ekranu przed rysami?
Macie jakieś własne patenty na ochronę ekranu przed rysami?
Tak - nie martwić się o rysy. Wytrzymałość tych szyb jest bardzo duża.
A jak masz już bzika na punkcie idealności aparatu, to kup zwykłą folię ochronną, dotnij ją do rozmiaru szyby w aparacie i naklej.
Ja zastosowałem osłonę LCD GGS LARMOR - polecam. Cienkie szkło, łatwo się nakleja. Po precyzyjnym dopasowaniu przy klejeniu - praktycznie nie widać, że coś jest extra na ekranie LCD.
krzysztof2297
20-06-2015, 20:47
Ja uzywam do d7100 takiego wynalazku :
http://www.amazon.co.uk/GGS-glass-screen-protector-Nikon/dp/B00ETQXL02/ref=sr_1_18?s=electronics&ie=UTF8&qid=1434825512&sr=1-18&keywords=d7100+screen+protector
Plusy - duze szkielko mozna w kazdej chwili sciagnac bez sladow , docisk jest na miekich gumkach , bez klejenia , kombinacji . W kazdej chwili mozna sciagnac , bez sladow . A jak ktos mowi ze nie potrzeba stosowania takich bzdur - to odpowiadam ze zarysowalem gorila glas 3 w komorce , samym tylko pociagnieciem reki , aby kurz zlikwidowac ...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.