madziulka
31-05-2015, 09:24
Witam
Mam problem , ostatnio robiąc zdjęcia wieczorem z lampą błyskową kilkukrotnie wyskakiwał mi błąd o takiej treści:"błąd.ponownie naciśnij spust migawki". Teraz już nie wyskakuje. Poradźcie proszę co to może być i czy mam oddać do serwisu? Pozdrawiam
Mam problem , ostatnio robiąc zdjęcia wieczorem z lampą błyskową kilkukrotnie wyskakiwał mi błąd o takiej treści:"błąd.ponownie naciśnij spust migawki". Teraz już nie wyskakuje. Poradźcie proszę co to może być i czy mam oddać do serwisu? Pozdrawiam