PDA

Zobacz pełną wersję : D5300 błąd



madziulka
31-05-2015, 09:24
Witam
Mam problem , ostatnio robiąc zdjęcia wieczorem z lampą błyskową kilkukrotnie wyskakiwał mi błąd o takiej treści:"błąd.ponownie naciśnij spust migawki". Teraz już nie wyskakuje. Poradźcie proszę co to może być i czy mam oddać do serwisu? Pozdrawiam

GonzoG
31-05-2015, 13:02
A jakieś objawy??

madziulka
31-05-2015, 23:18
Żadnych objawów, zrobił zdjęcie i wyskakiwał ten błąd przy kilku robionych zdjęciach, nawet wyłączenie nie pomogło. Rano już działał normalnie bez błędu.

TOP67
01-06-2015, 07:57
Błąd typowy przy problemach z naciągiem migawki. Być może bateria była na tyle słaba, że nie dała rady ładować akumulatora i naciągnąć migawkę.