robanto
28-05-2015, 10:49
Pytanko:
gdy zakładam TC14 do obiektywu 300/2,8 nagle -mimo blokady - apart wyświetla, że pozwala przyknąć
przysłonę więcej niż ma to sam obiektyw (więcej niż 22) na samym obiektywie już tego nie ma. Tak ma być?
To samo na D700 i D750. Dzięki za odpowiedzi doświadczonych kolegów, koleżanek zresztą też :)
gdy zakładam TC14 do obiektywu 300/2,8 nagle -mimo blokady - apart wyświetla, że pozwala przyknąć
przysłonę więcej niż ma to sam obiektyw (więcej niż 22) na samym obiektywie już tego nie ma. Tak ma być?
To samo na D700 i D750. Dzięki za odpowiedzi doświadczonych kolegów, koleżanek zresztą też :)