PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy MC-30A



Zom53
26-05-2015, 16:44
Czy ktoś może mi powiedzieć czym rożni się wężyk spustowy MC-30 od MC-30A ?.
W prospekcie D810 wskazano na stosowanie MC-30A, natomiast w instrukcji obsługi podano MC-30/MC-30A.
J.P

GonzoG
26-05-2015, 18:10
Niczym poza kosmetyką.

HYPER
26-05-2015, 18:14
zupelnie niczym.

markB
26-05-2015, 19:37
Tym (MC30A):
1. Pojawiła się biała strzałka na wtyczce pozwalająca na szybkie ustawienie wtyczki we właściwej pozycji
2. Sama wtyczka jest wygięta pod mniejszym kątem, dzięki czemu kabelek mniej odstaje od krawędzi puszki.
3. Kabelek ma mniejszą średnicę i jest bardziej elastyczny.
4. Na nakrętce pojawiły się żłobienia (ale mimo wszystko nadal ciężko ją zakręcić, szczególnie dysponując grubszymi palcami).

Zom53
26-05-2015, 21:19
OK. Dziękuję kolegom za wyczerpującą odpowiedź.