PDA

Zobacz pełną wersję : FireFox mnie znowu wkurza



2pompony
25-05-2015, 15:49
Witajcie -

zaktualizowałem FF, bo wiedziałem, że prędzej czy później mnie będzie molestował, no i oczywiście po updacie zafundował mi takie zmiany, jakich nei chciałem. Otóż w spisie wyszukiwarek mam teraz tabelkę z ikonami, ikony są bez podpisu, a poprzednio miałem listę jak zwykłe menu - napisaną ludzkim językiem. Ponieważ mam tych ikonek sporo, ciężko się zorientować, w dodatku wydaje się, że zmieniła się kolejność... Są co prawda tooltipy, ale żeby się pokazały, trzeba najechać na ikonę wielkości prawie 3 x 3 pixele i trwać, trwać, trwać w miejscu. Upierdliwe.

Jest coś, jakaś magia która mi pokaże listę wyszukiwarek znowu jako listę - jedna wyszukiwarka pod drugą, normalnie, ikonka i obok podpis literami, jak menu?

Dzięki za zrozumienie, tak swoją drogą..

2pompony
25-05-2015, 16:16
Uff, dzięki, jesteście wielcy. Załatwione. :)

Do moda - proszę usunąć, jeśli zawadza.