2pompony
25-05-2015, 15:49
Witajcie -
zaktualizowałem FF, bo wiedziałem, że prędzej czy później mnie będzie molestował, no i oczywiście po updacie zafundował mi takie zmiany, jakich nei chciałem. Otóż w spisie wyszukiwarek mam teraz tabelkę z ikonami, ikony są bez podpisu, a poprzednio miałem listę jak zwykłe menu - napisaną ludzkim językiem. Ponieważ mam tych ikonek sporo, ciężko się zorientować, w dodatku wydaje się, że zmieniła się kolejność... Są co prawda tooltipy, ale żeby się pokazały, trzeba najechać na ikonę wielkości prawie 3 x 3 pixele i trwać, trwać, trwać w miejscu. Upierdliwe.
Jest coś, jakaś magia która mi pokaże listę wyszukiwarek znowu jako listę - jedna wyszukiwarka pod drugą, normalnie, ikonka i obok podpis literami, jak menu?
Dzięki za zrozumienie, tak swoją drogą..
zaktualizowałem FF, bo wiedziałem, że prędzej czy później mnie będzie molestował, no i oczywiście po updacie zafundował mi takie zmiany, jakich nei chciałem. Otóż w spisie wyszukiwarek mam teraz tabelkę z ikonami, ikony są bez podpisu, a poprzednio miałem listę jak zwykłe menu - napisaną ludzkim językiem. Ponieważ mam tych ikonek sporo, ciężko się zorientować, w dodatku wydaje się, że zmieniła się kolejność... Są co prawda tooltipy, ale żeby się pokazały, trzeba najechać na ikonę wielkości prawie 3 x 3 pixele i trwać, trwać, trwać w miejscu. Upierdliwe.
Jest coś, jakaś magia która mi pokaże listę wyszukiwarek znowu jako listę - jedna wyszukiwarka pod drugą, normalnie, ikonka i obok podpis literami, jak menu?
Dzięki za zrozumienie, tak swoją drogą..