PDA

Zobacz pełną wersję : Który z tych 4-ech polarów



artur0372
20-05-2015, 20:14
Sorki, wiem że jest sporo na temat filtrów i że polecacie te za 400PLN wzwyż. Mimo wszystko proszę o pomoc w wyborze jednego z tych czterech. Usatysfakcjonuje mnie pięć odpowiedzi - wybiorę ten, który dostanie najwięcej głosów.
Z góry dziękuję.

1. http://allegro.pl/hoya-pro1-digital-slim-58-polaryzacyjny-nowy-58mm-i5373266426.html
2. http://allegro.pl/filtr-polaryzacyjny-kolowy-hoya-super-hmc-58-mm-i5359547621.html
3. http://allegro.pl/filtr-benro-ud-cpl-hd-58mm-szczecin-wersja-slim-i5358765530.html
5. http://allegro.pl/filtr-polaryzacyjny-marumi-fit-slim-58mm-i5314589892.html

Rafix84
20-05-2015, 21:04
Ja korzystam z Marumi, spokojnie mogę go polecić.

artur0372
20-05-2015, 22:52
Panowie, jeszcze cztery.

pool80
20-05-2015, 23:25
No właśnie, ja też pytałem o ten Marumi bo to jakaś nowa edycja. Wie ktoś coś?

lodzermensch
20-05-2015, 23:26
Brałbym Marumi.

Dark
21-05-2015, 09:02
Mamy nowy (od ok. roku) i stary (od 7-8 lat) Marumi. Jakiejś specjalnej różnicy nie widzę. Oba bardzo dobre i oba mogę polecić.

artur0372
21-05-2015, 09:12
No to Marumi. Dzięki.

Mistrz
21-05-2015, 11:26
Dobry wybór, też polecam.

artur0372
21-05-2015, 11:28
Już kupiony.

Johny42
21-05-2015, 12:09
Już kupiony.
Podziel się wrażeniami, jak już się nim pobawisz.