PDA

Zobacz pełną wersję : B.B. King nie żyje.



!AGresT
15-05-2015, 08:24
Jak w temacie. Smutna, choć nie zaskakująca wiadomość.

elanek
15-05-2015, 08:41
No smutna. Miał długie, fajne życie.

ekonet
15-05-2015, 08:45
Duża strata.

R
15-05-2015, 08:47
Szkoda... ale prawde napisal elanek.

fotograf58
15-05-2015, 09:21
:(

arieloza
15-05-2015, 09:57
żal :-(

pawelpiotrm
15-05-2015, 10:40
ale ile dzieci pozostawił ;-), może jakieś przejmie po ojcu schedę.

spiritus
15-05-2015, 11:35
Szkoda. Wielka strata :/

Najważniejsze, że jego muzyka nie umrze ;)

sailor
15-05-2015, 12:01
smutna wiadomosc, ale jego muzyka bedzie wieczna.
polecam jeden z koncertow zeby zobaczyc jak dziadek potrafil sie bawic :
https://www.youtube.com/watch?v=E5_j91FjsXM