Zobacz pełną wersję : B.B. King nie żyje.
Jak w temacie. Smutna, choć nie zaskakująca wiadomość.
No smutna. Miał długie, fajne życie.
Szkoda... ale prawde napisal elanek.
fotograf58
15-05-2015, 09:21
:(
arieloza
15-05-2015, 09:57
żal :-(
pawelpiotrm
15-05-2015, 10:40
ale ile dzieci pozostawił ;-), może jakieś przejmie po ojcu schedę.
spiritus
15-05-2015, 11:35
Szkoda. Wielka strata :/
Najważniejsze, że jego muzyka nie umrze ;)
smutna wiadomosc, ale jego muzyka bedzie wieczna.
polecam jeden z koncertow zeby zobaczyc jak dziadek potrafil sie bawic :
https://www.youtube.com/watch?v=E5_j91FjsXM
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.