ZgReDoL
12-05-2015, 19:47
Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy, zwłaszcza od uzytkowników mieszkających w Krakowie.
W piątek mam zawieźć szwagra do lekarza na ulicy Botanicznej. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z parkowaniem w bliskiej okolicy i mozliwosci dojazdu. Czy są jakieś płatne strefy, lub zakaz wjazdu do centrum. Gdzie najlepiej zaparkować, by zbyt daleko nie trzeba było iść. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
W piątek mam zawieźć szwagra do lekarza na ulicy Botanicznej. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z parkowaniem w bliskiej okolicy i mozliwosci dojazdu. Czy są jakieś płatne strefy, lub zakaz wjazdu do centrum. Gdzie najlepiej zaparkować, by zbyt daleko nie trzeba było iść. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.