PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków, parking. Potrzebna pomoc!



ZgReDoL
12-05-2015, 19:47
Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy, zwłaszcza od uzytkowników mieszkających w Krakowie.
W piątek mam zawieźć szwagra do lekarza na ulicy Botanicznej. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z parkowaniem w bliskiej okolicy i mozliwosci dojazdu. Czy są jakieś płatne strefy, lub zakaz wjazdu do centrum. Gdzie najlepiej zaparkować, by zbyt daleko nie trzeba było iść. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

zgera
12-05-2015, 19:58
Wzdłuż ul. Botanicznej są miejsca parkingowe.
https://www.google.pl/maps/@50.0646898,19.954916,280m/data=!3m1!1e3
https://www.google.pl/maps/@50.065235,19.954758,3a,90y,180h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1s3w5wXZ2XQi-A3P0GFog_7w!2e0

Jacek5001
12-05-2015, 21:15
Strefa płatnego parkowania obowiązuje w dni robocze od 10.00 do 20.00. Reszta free...

ZgReDoL
14-05-2015, 10:09
Dziękuje panowie za informacje. Czyli wbijam śmiało do centrum, i szukam miejsca do zaparkowania.

ku6i
14-05-2015, 10:12
Dziękuje panowie za informacje. Czyli wbijam śmiało do centrum, i szukam miejsca do zaparkowania.

Słowo "poluję" będzie odpowiedniejsze ;)

ZgReDoL
14-05-2015, 22:46
Pewnie masz racje. Ale "śwagier" sobie pójdzie do dohtora, a ja bede polował na wolne miejsce. To już chyba w każdym mieście dzisiaj norma....

ku6i
15-05-2015, 00:44
Niby tak, ale w Krakowie od czerwca strefa płatnego parkowania będzie ponoć 2 razy większa niż w Warszawie. A miejsca to absolutnie nie gwarantuje ;)