PDA

Zobacz pełną wersję : Adapter do Tamrona 17-55 2.8 z mocowaniem Nikona.



Dreamview
11-05-2015, 12:27
Hej, mam Nikona D7000 oraz obiektyw Tamron 17-55 ze stałym światłem 2.8 oraz silinikiem. Problem w tym, że chciałbym użyć tego samego obiektywu do Canona EOS 600D. Jaki adapter powinienem wybrać?


Przepraszam, jeśli wybrałem zły dział. Byłbym wdzięczny za pomoc w dobraniu odpowiedniego adaptera, bo jestem laikiem w tych sprawach. Pozdrawiam

GonzoG
11-05-2015, 14:57
Nie ma sensu się w takie adaptery bawić.
Brak AF, brak normalnego sterowania przesłoną i często brak potwierdzenia ostrości, bo nie maja chipa.