HYPER
09-05-2015, 22:01
Pytanie do znajacych sie na rzeczy. Otoz mam drukarke, ktorej nie bede uzywal przez 0,5-1 roku.
Oczywiscie zalezy mi zeby drukarka bez najmniejszych problemow po tym czaie wystartowala. Jak to zrobic? Jak zabezpieczyc sie przed zaschnieciem glowic.
Dodam tylko, ze nie mam mozliwosci zeby puscic test glowic raz na 2-3 tygodnie.
Oczywiscie zalezy mi zeby drukarka bez najmniejszych problemow po tym czaie wystartowala. Jak to zrobic? Jak zabezpieczyc sie przed zaschnieciem glowic.
Dodam tylko, ze nie mam mozliwosci zeby puscic test glowic raz na 2-3 tygodnie.