silverpaul
06-05-2015, 17:36
Witam!
Szukam chętnych do gry w piłkę nożną na sali. W środy o 21 do 22 (jak są chęci może być dłużej). Preferuję osoby chcące grać regularnie ( to WAŻNE!). Sala jest w Warszawie, wyposażona w szatnię, prysznice i jest niedroga ( ok. 50 pln/ miesiąc za osobę). TYLKO POWAŻNE OFERTY
Jeśli znacie kogoś wśród swoich znajomych kto chciałby pograć to podajcie dalej
Mój tel. 602365340
Szukam chętnych do gry w piłkę nożną na sali. W środy o 21 do 22 (jak są chęci może być dłużej). Preferuję osoby chcące grać regularnie ( to WAŻNE!). Sala jest w Warszawie, wyposażona w szatnię, prysznice i jest niedroga ( ok. 50 pln/ miesiąc za osobę). TYLKO POWAŻNE OFERTY
Jeśli znacie kogoś wśród swoich znajomych kto chciałby pograć to podajcie dalej
Mój tel. 602365340