PDA

Zobacz pełną wersję : Piłka nożna na sali



silverpaul
06-05-2015, 17:36
Witam!

Szukam chętnych do gry w piłkę nożną na sali. W środy o 21 do 22 (jak są chęci może być dłużej). Preferuję osoby chcące grać regularnie ( to WAŻNE!). Sala jest w Warszawie, wyposażona w szatnię, prysznice i jest niedroga ( ok. 50 pln/ miesiąc za osobę). TYLKO POWAŻNE OFERTY
Jeśli znacie kogoś wśród swoich znajomych kto chciałby pograć to podajcie dalej

Mój tel. 602365340

Slon
06-05-2015, 17:42
A może w kosza? :) Miałbym kilku chętnych.

silverpaul
06-05-2015, 18:13
Przykro mi, ale nożna nas interesi. Dziękuję za odzew

hobbits
06-05-2015, 23:31
A gdzie sala? Dla mnie to ważne czy musiałbym jechać godzinę czy mieć tuż pod nosem ;)
I drugie (ważniejsze) pytanie: jaki poziom graczy? ;)

silverpaul
07-05-2015, 10:12
Sala na Mokotowie, okolice Chełmskiej, gracze to amatorzy w wieku ok. 40 +

andrzej_laskowski
07-05-2015, 13:22
pilkanahali.pl Tam poszukaj grajków.

silverpaul
07-05-2015, 16:03
Dzięki