Zobacz pełną wersję : Znalezione w sieci - księżyc
Zdjęcie księżyca wykonane przez Bartosza Wojczyńskiego
raczej nie Nikonem, ale warto zobaczyć ... zdjęcie i sprzęt na balkonie.
http://i.imgur.com/lL42zTS.jpg
http://www.boredpanda.com/high-resolution-moon-photo-bartosz-wojczynski-poland/
RobertMiernik
05-05-2015, 21:20
Jakaś masakryczna masakra, zdjęcie złożone z 32 TYSIĘCY klatek...
Kosmos - dosłownie!
spiritus
05-05-2015, 21:29
Leń bo mu się z domu nie chciało wyjść :D
A na serio to super. Nic tylko podziwiać ;)
Może mu się uda Wenus kiedyś tym ofocić ;)
Borat1979
05-05-2015, 21:38
Może mu się uda Wenus kiedyś tym ofocić ;)
Najlepiej nagą :)
RobertMiernik
05-05-2015, 21:40
...z bloku naprzeciwko ;P
spiritus
05-05-2015, 21:40
Najlepiej nagą :)
Tylko to już wtedy nie do cafe a do aktu :D
Borat1979
05-05-2015, 21:42
...z bloku naprzeciwko ;P
Z takim zbliżeniem to z sąsiedniej dzielnicy :)
RobertMiernik
05-05-2015, 21:43
Pewnie ma panoramy złożone z 5 tysięcy zdjęć ;)
spiritus
05-05-2015, 21:46
Pewnie ma panoramy złożone z 5 tysięcy zdjęć ;)
...z bloku naprzeciwko ;P
:D
Gdzieś czytałem, że rasowy kowboj widząc, że coś się rusza od razu myśli czy da się z tego zrobić steki.
A tu mamy trochę zawiły tok myślowy prowadzący od księżyca do aktu. :)
Henio Jawa
06-05-2015, 11:27
Zdjęcie księżyca wykonane przez Bartosza Wojczyńskiego
raczej nie Nikonem, ale warto zobaczyć ... zdjęcie i sprzęt na balkonie.
Trochę szkoda, że nie rozjaśnił tła lampą bo moglibyśmy ocenić bokeh.
No ale może nie miał od czego odbić a nie chciał wyjść na amatora i walić na wprost. Kto wie.
Bardzo fajne i rewelacyjnej jakości zdjęcie.
Gdyby to robił takim D7100, czy czymś podobnym, to migawka do wymiany po 5 ciałach niebieskich :mrgreen:
A tak na poważnie, to wypada tylko pogratulować autorowi. Świetnie to wygląda.
Gdyby to robił takim D7100, czy czymś podobnym, to migawka do wymiany po 5 ciałach niebieskich :mrgreen:
Te 32 tysięcy klatek które tak są wszędzie cytowane to tak naprawdę kilka filmów nagranych przez autora, więc dla migawki żadne obciążenie ;)
Co nie zmienia faktu, że zdjęcie świetne.
agapietx
11-05-2015, 10:43
Przepiękne! Chyba mam nową tapetę... :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.