PDA

Zobacz pełną wersję : Znalezione w sieci - księżyc



vid3
05-05-2015, 21:18
Zdjęcie księżyca wykonane przez Bartosza Wojczyńskiego
raczej nie Nikonem, ale warto zobaczyć ... zdjęcie i sprzęt na balkonie.

http://i.imgur.com/lL42zTS.jpg

http://www.boredpanda.com/high-resolution-moon-photo-bartosz-wojczynski-poland/

RobertMiernik
05-05-2015, 21:20
Jakaś masakryczna masakra, zdjęcie złożone z 32 TYSIĘCY klatek...
Kosmos - dosłownie!

spiritus
05-05-2015, 21:29
Leń bo mu się z domu nie chciało wyjść :D

A na serio to super. Nic tylko podziwiać ;)
Może mu się uda Wenus kiedyś tym ofocić ;)

Borat1979
05-05-2015, 21:38
Może mu się uda Wenus kiedyś tym ofocić ;)
Najlepiej nagą :)

RobertMiernik
05-05-2015, 21:40
...z bloku naprzeciwko ;P

spiritus
05-05-2015, 21:40
Najlepiej nagą :)

Tylko to już wtedy nie do cafe a do aktu :D

Borat1979
05-05-2015, 21:42
...z bloku naprzeciwko ;P
Z takim zbliżeniem to z sąsiedniej dzielnicy :)

RobertMiernik
05-05-2015, 21:43
Pewnie ma panoramy złożone z 5 tysięcy zdjęć ;)

spiritus
05-05-2015, 21:46
Pewnie ma panoramy złożone z 5 tysięcy zdjęć ;)


...z bloku naprzeciwko ;P

:D

vid3
06-05-2015, 07:27
Gdzieś czytałem, że rasowy kowboj widząc, że coś się rusza od razu myśli czy da się z tego zrobić steki.
A tu mamy trochę zawiły tok myślowy prowadzący od księżyca do aktu. :)

Henio Jawa
06-05-2015, 11:27
Zdjęcie księżyca wykonane przez Bartosza Wojczyńskiego
raczej nie Nikonem, ale warto zobaczyć ... zdjęcie i sprzęt na balkonie.


Trochę szkoda, że nie rozjaśnił tła lampą bo moglibyśmy ocenić bokeh.
No ale może nie miał od czego odbić a nie chciał wyjść na amatora i walić na wprost. Kto wie.

Ajulek
08-05-2015, 17:20
Bardzo fajne i rewelacyjnej jakości zdjęcie.

SerU
09-05-2015, 02:16
Gdyby to robił takim D7100, czy czymś podobnym, to migawka do wymiany po 5 ciałach niebieskich :mrgreen:

A tak na poważnie, to wypada tylko pogratulować autorowi. Świetnie to wygląda.

kashpir
09-05-2015, 02:45
Gdyby to robił takim D7100, czy czymś podobnym, to migawka do wymiany po 5 ciałach niebieskich :mrgreen:


Te 32 tysięcy klatek które tak są wszędzie cytowane to tak naprawdę kilka filmów nagranych przez autora, więc dla migawki żadne obciążenie ;)
Co nie zmienia faktu, że zdjęcie świetne.

agapietx
11-05-2015, 10:43
Przepiękne! Chyba mam nową tapetę... :)