PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież sprzetu w Warszawie



mirekkania
01-05-2015, 09:49
Mojej serdecznej znajomej, Magdalenie Wdowicz-Wierzbowskiej włamano się wczoraj wieczorem do mieszkania i ukradziono następujący sprzęt:

Cytuję:

UWAGA - SKRADZIONY SPRZĘT FOTOGRAFICZNY!

Dzisiaj wieczorem, podczas włamania do naszego mieszkania na Żoliborzu, skradziony został mój sprzęt. Może ktoś z Was się gdzieś na niego natknie.
Podaję numery seryjne:
- body NIKON D800 o nr 6135924
- obiektyw Nikkor AF-S 24-70mm f 2.8 G ED nr 864268
- obiektyw Nikkor AF-S 85mm f 1.4 G nr 257578

oraz
- rejestrator dźwięku ZOOM-H1 nr 472948
- rzutnik EPSON EH-TW450 nr M5HF111278L

Gdyby ktoś, coś, gdzieś, to można się z Magdą kontaktować np. przez fejsa https://www.facebook.com/magdalena.wdowiczwierzbowska
Można też napisać do mnie maila, przekaże wszystkie informacje.

pawl_s
01-05-2015, 10:45
Udostępnieniłem. Życzę odzyskania sprzętu.