Fenrir
30-04-2015, 22:33
Witajcie dobrzy ludzie...
Może ktoś z Was wie, co można zrobić? Jeszcze parę dni temu Capture NX-D działał... Człek wyczyścił CCleanerem rejestr i zdechło. Pojawia się Initialization Error E010. I nijak nie chce odpalić, mimo kilkukrotnego odinstalowania, instalowania na nowo, itd.. Ma ktoś jakiś pomysł? Byłbym niezmiernie wdzięczny...
Może ktoś z Was wie, co można zrobić? Jeszcze parę dni temu Capture NX-D działał... Człek wyczyścił CCleanerem rejestr i zdechło. Pojawia się Initialization Error E010. I nijak nie chce odpalić, mimo kilkukrotnego odinstalowania, instalowania na nowo, itd.. Ma ktoś jakiś pomysł? Byłbym niezmiernie wdzięczny...