PDA

Zobacz pełną wersję : Error E010 - szlag by to! Nie działa NX-D



Fenrir
30-04-2015, 22:33
Witajcie dobrzy ludzie...
Może ktoś z Was wie, co można zrobić? Jeszcze parę dni temu Capture NX-D działał... Człek wyczyścił CCleanerem rejestr i zdechło. Pojawia się Initialization Error E010. I nijak nie chce odpalić, mimo kilkukrotnego odinstalowania, instalowania na nowo, itd.. Ma ktoś jakiś pomysł? Byłbym niezmiernie wdzięczny...

GonzoG
01-05-2015, 01:02
Jak masz uruchomione odzyskiwanie/przywracanie systemu, to zrobić to do punktu sprzed czyszczenia rejestru.
Następnie wywalić te g****** jak CCleaner, bo tylko rozwalaja system, a nie czyszczą.

Jak nie masz przywracania systemu, albo już za dużo nabroiłeś, że się nie da tak daleko cofnąć, to raczej zostają 2 opcje, obie związane z instalacją systemu.
Opcja 1. - uruchomić instalacje, a tam naprawę istniejacej instancji systemu
Jak opcja 1. nie działa, to opcja 2. - ponowna instalacje systemu.

Miałem podobne problemy z kilkoma programami i zazwyczaj kończyło się na ponownej instslacji systemu.

Fenrir
01-05-2015, 10:13
No to chyba zostają mi 2 ostatnie opcje. Sacre bleu!
Dzięki za odpowiedź...