arturkrz
23-04-2015, 09:20
Witam,
W dniu 13 czerwca 2015 w godz. 10:00 - 15:00, odbędzie się Festyn w Ośrodku Specjalnym (www.isow.pl) w Ignacowie koło Mińska Mazowieckiego.
Mam pomysł żeby zrobić zdjęcia dzieciakom z Ośrodka - zorganizować studio fotograficzne, pomalować i uczesać dziewczyny itd.
Jeśli uda się zorganizować fajne stroje to może pokaz mody? :-)
Oczywiście, zdjęcia w trakcie zabawy też będziemy robili :-)
W Ośrodku przebywają dzieci (ok. 80) z upośledzeniem średnim i ciężkim - to one mają być modelkami i modelami!
Wszystko robimy "za darmo" - jednym wynagrodzeniem będzie uśmiech dzieci!
Nie zwracam kosztów dojazdu, nie mam pieniędzy na wynajęcie sprzętu... Liczę na Waszą hojność i możliwość skorzystania z Waszego doświadczenia i sprzętu (studio itp.).
Jeśli uda zrobić się ciekawe zdjęcia i znajdzie się sponsor to może zrobimy wystawę poplenerową lub tylko umieścimy je na stronie Internetowej Ośrodka i oczywiście na Forum.
Zapraszam fotografów i wizażystki - wszystkich chętnych do udziału w Festynie :-)
Jestem otwarty na Wasze pomysły i rady :-)
Artur Krzemiński
kontakt: PW, [email protected], 501000477
W dniu 13 czerwca 2015 w godz. 10:00 - 15:00, odbędzie się Festyn w Ośrodku Specjalnym (www.isow.pl) w Ignacowie koło Mińska Mazowieckiego.
Mam pomysł żeby zrobić zdjęcia dzieciakom z Ośrodka - zorganizować studio fotograficzne, pomalować i uczesać dziewczyny itd.
Jeśli uda się zorganizować fajne stroje to może pokaz mody? :-)
Oczywiście, zdjęcia w trakcie zabawy też będziemy robili :-)
W Ośrodku przebywają dzieci (ok. 80) z upośledzeniem średnim i ciężkim - to one mają być modelkami i modelami!
Wszystko robimy "za darmo" - jednym wynagrodzeniem będzie uśmiech dzieci!
Nie zwracam kosztów dojazdu, nie mam pieniędzy na wynajęcie sprzętu... Liczę na Waszą hojność i możliwość skorzystania z Waszego doświadczenia i sprzętu (studio itp.).
Jeśli uda zrobić się ciekawe zdjęcia i znajdzie się sponsor to może zrobimy wystawę poplenerową lub tylko umieścimy je na stronie Internetowej Ośrodka i oczywiście na Forum.
Zapraszam fotografów i wizażystki - wszystkich chętnych do udziału w Festynie :-)
Jestem otwarty na Wasze pomysły i rady :-)
Artur Krzemiński
kontakt: PW, [email protected], 501000477