Zobacz pełną wersję : Ciekawe wnętrza do sesji. Wrocław i okolice
Szukam ciekawych wnętrz do sesji z modelkami we Wrocławiu lub okolicach. Najlepiej jeśli byłyby to jakieś pokoje hotelowe żeby mieć spokój z gapiami.
Co do pomieszczeń to chciałbym żeby miały wygląd w stylu przedwojennych pałacyków; zdobione meble, parkiety o ciekawej fakturze, ozdobne firany i żyrandole...
Czy mógłby ktoś polecić jakieś miejsca?
Urząd Gminy w Kobierzycach
pałacyków i dworków na dolnym śląsku jest spoooro. Przeszkoda może być jedynie cena. Poza tym ładnie wyposażonych hoteli również jest dużo - wystarczy choćby booking.com i sobie można poszukac do woli :)
Urząd Gminy w Kobierzycach
Niestety na sesję z modelkami odpada. Sialibyśmy tam tylko zamęt i zgorszenie:)
pałacyków i dworków na dolnym śląsku jest spoooro. Przeszkoda może być jedynie cena. Poza tym ładnie wyposażonych hoteli również jest dużo - wystarczy choćby booking.com i sobie można poszukac do woli :)
Właśnie dlatego pytam czy jest na forum ktoś kto by coś konkretnego polecił, zarekomendował.
Kilka dych moglibyśmy poświęcić na ten cel. Dobry pomysł z booking.com, będę tam szukał. Dzięki.
podpytaj Mateusza - na forum mateo912 chyba :) Coś rzeźbił w temacie po hotelach. Na booking najfajniej - obczajasz wnętrza, rezerwujesz po taniości w tygodniu jedzn dzień i pstrykasz do oporu :)
w zasadzie w każdym hotelu, pensjonacie, jesteś w stanie wynająć pokój (cennik w recepcji), w większości sytuacji nie będą chcieli dopłaty, a może się zdarzyć, że otrzymasz dużą zniżkę, za udostępnienie paru fotek, więc tylko jeździć, oglądać i dogadywać :), tylko nigdzie się nie chwalić, że to usługa komercyjna (stawki wtedy mogą iść do góry)
ps: również w u Kobierzycach :) - po 16 nie ma interesantów ;)
można też tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Wojnowice
w zasadzie w każdym hotelu, pensjonacie, jesteś w stanie wynająć pokój (cennik w recepcji), w większości sytuacji nie będą chcieli dopłaty, a może się zdarzyć, że otrzymasz dużą zniżkę, za udostępnienie paru fotek, więc tylko jeździć, oglądać i dogadywać :), tylko nigdzie się nie chwalić, że to usługa komercyjna (stawki wtedy mogą iść do góry)
ps: również w u Kobierzycach :) - po 16 nie ma interesantów ;)
można też tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Wojnowice
A właśnie co do Wojnowic to byłem tam wcześniej. Ciekawy zamek i jego okolice. Biorę to miejsce pod uwagę.
mateo912
23-04-2015, 12:17
podpytaj Mateusza - na forum mateo912 chyba :) Coś rzeźbił w temacie po hotelach. Na booking najfajniej - obczajasz wnętrza, rezerwujesz po taniości w tygodniu jedzn dzień i pstrykasz do oporu :)
ktoś mnie wołał?:D
MZ sprawa wygląda bardzo prosto, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Wroc. Szukasz hotelów/apartamentów za cenę która Ci odpowiada, wynajmujesz bierzesz klucze robisz swoje następnego dnia oddajesz i po sprawie. ;)
Szukasz hotelów/apartamentów za cenę która Ci odpowiada, wynajmujesz bierzesz klucze robisz swoje następnego dnia oddajesz i po sprawie. ;)
ale autorowi nie chce sie szukac, marnowac czas i jezdzic uzgadniac. od tego ma forum i ludzi na nim. potrzebuje gotowy kontakt, nie drozszy niz pare dych. fakt ze pare dych to kosztuje miejsce w hostelu, a ladny apartament jakies pare stowek, raczej nie trafi.
ale autorowi nie chce sie szukac, marnowac czas i jezdzic uzgadniac. od tego ma forum i ludzi na nim. potrzebuje gotowy kontakt, nie drozszy niz pare dych. fakt ze pare dych to kosztuje miejsce w hostelu, a ladny apartament jakies pare stowek, raczej nie trafi.
O przepraszam, autor robi rekonesans. Nie wie za wiele w temacie ale ma dużo czasu do sesji żeby braki w wiedzy nadrobić. Z faktem, że będzie trzeba wydać trochę więcej $ jeszcze się oswaja.
Liczyłem na to że ktoś wyskoczy z jakimś asem z rękawa, ale chyba nie jest to powód żeby mnie od razu potępiać.
mateo912
dzięki, tak też zrobię
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.