PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe wnętrza do sesji. Wrocław i okolice



Suchus
21-04-2015, 22:35
Szukam ciekawych wnętrz do sesji z modelkami we Wrocławiu lub okolicach. Najlepiej jeśli byłyby to jakieś pokoje hotelowe żeby mieć spokój z gapiami.
Co do pomieszczeń to chciałbym żeby miały wygląd w stylu przedwojennych pałacyków; zdobione meble, parkiety o ciekawej fakturze, ozdobne firany i żyrandole...
Czy mógłby ktoś polecić jakieś miejsca?

bogdi64
21-04-2015, 22:40
Urząd Gminy w Kobierzycach

stock
22-04-2015, 07:31
pałacyków i dworków na dolnym śląsku jest spoooro. Przeszkoda może być jedynie cena. Poza tym ładnie wyposażonych hoteli również jest dużo - wystarczy choćby booking.com i sobie można poszukac do woli :)

Suchus
22-04-2015, 21:46
Urząd Gminy w Kobierzycach

Niestety na sesję z modelkami odpada. Sialibyśmy tam tylko zamęt i zgorszenie:)


pałacyków i dworków na dolnym śląsku jest spoooro. Przeszkoda może być jedynie cena. Poza tym ładnie wyposażonych hoteli również jest dużo - wystarczy choćby booking.com i sobie można poszukac do woli :)

Właśnie dlatego pytam czy jest na forum ktoś kto by coś konkretnego polecił, zarekomendował.
Kilka dych moglibyśmy poświęcić na ten cel. Dobry pomysł z booking.com, będę tam szukał. Dzięki.

stock
22-04-2015, 21:53
podpytaj Mateusza - na forum mateo912 chyba :) Coś rzeźbił w temacie po hotelach. Na booking najfajniej - obczajasz wnętrza, rezerwujesz po taniości w tygodniu jedzn dzień i pstrykasz do oporu :)

bogdi64
22-04-2015, 22:12
w zasadzie w każdym hotelu, pensjonacie, jesteś w stanie wynająć pokój (cennik w recepcji), w większości sytuacji nie będą chcieli dopłaty, a może się zdarzyć, że otrzymasz dużą zniżkę, za udostępnienie paru fotek, więc tylko jeździć, oglądać i dogadywać :), tylko nigdzie się nie chwalić, że to usługa komercyjna (stawki wtedy mogą iść do góry)
ps: również w u Kobierzycach :) - po 16 nie ma interesantów ;)
można też tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Wojnowice

Suchus
22-04-2015, 23:48
w zasadzie w każdym hotelu, pensjonacie, jesteś w stanie wynająć pokój (cennik w recepcji), w większości sytuacji nie będą chcieli dopłaty, a może się zdarzyć, że otrzymasz dużą zniżkę, za udostępnienie paru fotek, więc tylko jeździć, oglądać i dogadywać :), tylko nigdzie się nie chwalić, że to usługa komercyjna (stawki wtedy mogą iść do góry)
ps: również w u Kobierzycach :) - po 16 nie ma interesantów ;)
można też tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Wojnowice

A właśnie co do Wojnowic to byłem tam wcześniej. Ciekawy zamek i jego okolice. Biorę to miejsce pod uwagę.

mateo912
23-04-2015, 12:17
podpytaj Mateusza - na forum mateo912 chyba :) Coś rzeźbił w temacie po hotelach. Na booking najfajniej - obczajasz wnętrza, rezerwujesz po taniości w tygodniu jedzn dzień i pstrykasz do oporu :)

ktoś mnie wołał?:D

MZ sprawa wygląda bardzo prosto, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Wroc. Szukasz hotelów/apartamentów za cenę która Ci odpowiada, wynajmujesz bierzesz klucze robisz swoje następnego dnia oddajesz i po sprawie. ;)

sailor
23-04-2015, 15:09
Szukasz hotelów/apartamentów za cenę która Ci odpowiada, wynajmujesz bierzesz klucze robisz swoje następnego dnia oddajesz i po sprawie. ;)

ale autorowi nie chce sie szukac, marnowac czas i jezdzic uzgadniac. od tego ma forum i ludzi na nim. potrzebuje gotowy kontakt, nie drozszy niz pare dych. fakt ze pare dych to kosztuje miejsce w hostelu, a ladny apartament jakies pare stowek, raczej nie trafi.

Suchus
24-04-2015, 01:22
ale autorowi nie chce sie szukac, marnowac czas i jezdzic uzgadniac. od tego ma forum i ludzi na nim. potrzebuje gotowy kontakt, nie drozszy niz pare dych. fakt ze pare dych to kosztuje miejsce w hostelu, a ladny apartament jakies pare stowek, raczej nie trafi.

O przepraszam, autor robi rekonesans. Nie wie za wiele w temacie ale ma dużo czasu do sesji żeby braki w wiedzy nadrobić. Z faktem, że będzie trzeba wydać trochę więcej $ jeszcze się oswaja.

Liczyłem na to że ktoś wyskoczy z jakimś asem z rękawa, ale chyba nie jest to powód żeby mnie od razu potępiać.

mateo912
dzięki, tak też zrobię