PDA

Zobacz pełną wersję : Pieścień pośredni



kiche_wilczyca
21-04-2015, 11:41
Czy ktoś używał tych pierścieni?
http://www.bhphotovideo.com/c/product/375238-REG/Kenko_AEXTUBEDGN_Auto_Extension_Tube_Set.html

Chcialam wiedzieć jak się sprawują, czy warto je kupować :)

motyl
21-04-2015, 12:51
Kenko są OK. Tak po prawdzie to chyba najlepsze pierścienie. Miałem kiedyś cały komplet i sprawowały się należycie.

myrele
21-04-2015, 15:59
Uzywam tych pierscieni i jestem zadowolony. Ponoc Kenko sa najlepsze.