Zobacz pełną wersję : Fałszywe D610 i D4
Nie wiem czy było....
http://petapixel.com/2015/04/14/nikon-warns-of-more-fake-dslrs-d610-and-d4s-now-on-watch-list/
S.
Było, było...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260548
Jest informacja na Optycznych.
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260548
Kolega wyżej był szybszy.
no to ładnie, przymierzam się do zakupu D610 i wniosek jeden: zakup przez internet może okazać się bardzo kłopotliwy
no to ładnie, przymierzam się do zakupu D610 i wniosek jeden: zakup przez internet może okazać się bardzo kłopotliwy
O ile różnicy pomiędzy D800 a D800E można nie zauważyć na pierwszy rzut oka, to akurat D610 od D7100 różni się i to bardzo :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/bG5hXx-1.jpg
źródło (http://i.cubeupload.com/bG5hXx.jpg)
Wynika z tego ,że Nikon też dał plamę wypuszczając podobne obudowy w różnych modelach, teraz cwaniacy to bezlitośnie wykorzystują. ;-)
Borat1979
19-04-2015, 12:49
O ile różnicy pomiędzy D800 a D800E można nie zauważyć na pierwszy rzut oka, to akurat D610 od D7100 różni się i to bardzo :)
D610 i 7100 różnią się bardzo? Przecież te aparaty z wyglądu są niemal identyczne. Jak by mi ktoś dał do ręki to jedyne po czym bym poznał to wielkość lustra i matrycy bo wyglądu przycisków to nawet dobrze nie pamiętam.
D610 i 7100 różnią się bardzo? Przecież te aparaty z wyglądu są niemal identyczne. Jak by mi ktoś dał do ręki to jedyne po czym bym poznał to wielkość lustra i matrycy bo wyglądu przycisków to nawet dobrze nie pamiętam.
Jak ktoś kupuje patrząc tylko na znaczek, to i kupi 320d jako M3, bo tak sobie ktoś nakleił...
przecież wystarczy spojrzeć w wizjer i wiadomo czy to dx czy fx ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.