PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie filtry szare Hoya.



Mistrz
14-04-2015, 09:45
Witam wszystkich. Mam zapytanie czy ktoś urzywa szaryc filtrow Hoya serii PRO ND?, np.ND×32. Czy są tak dobre jak HMC?.Z gory dziekuje za odpowiedz.

notdot
14-04-2015, 20:32
nikt nie urzywa a co najwyżej używa

Mistrz
14-04-2015, 22:36
nikt nie urzywa a co najwyżej używa
Dzięki za merytoryczną odpowiedź...

Spajd
21-04-2015, 09:04
Tak, ja używam, są to filtry podobnej klasy.

gdariusz
19-05-2015, 00:16
Ja niedawno zakupilem dwa HOYA PRO ND 16 i PRO ND 500. Wczesniej mialem Tiffen 77mm Variable Neutral Density i malo mnie krew nie zalala wiec po 2 tygodniach odeslalem.

Stale ND sa o niebo lepsze ... Drobne portrety robilem na ND16 i szykuje sie do zdjec z ogniem.
Ogolnie trzymam tez na widoki ...

Mistrz
19-05-2015, 09:31
Dzięki koledzy za info...zanabłem właśnie hoya pro nd 32. Niedługo ruszam z nim w teren. Pzdr.