Zobacz pełną wersję : Pytanie filtry szare Hoya.
Witam wszystkich. Mam zapytanie czy ktoś urzywa szaryc filtrow Hoya serii PRO ND?, np.ND×32. Czy są tak dobre jak HMC?.Z gory dziekuje za odpowiedz.
nikt nie urzywa a co najwyżej używa
nikt nie urzywa a co najwyżej używa
Dzięki za merytoryczną odpowiedź...
Tak, ja używam, są to filtry podobnej klasy.
gdariusz
19-05-2015, 00:16
Ja niedawno zakupilem dwa HOYA PRO ND 16 i PRO ND 500. Wczesniej mialem Tiffen 77mm Variable Neutral Density i malo mnie krew nie zalala wiec po 2 tygodniach odeslalem.
Stale ND sa o niebo lepsze ... Drobne portrety robilem na ND16 i szykuje sie do zdjec z ogniem.
Ogolnie trzymam tez na widoki ...
Dzięki koledzy za info...zanabłem właśnie hoya pro nd 32. Niedługo ruszam z nim w teren. Pzdr.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.