PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany fotograf z Leszna



Semati
12-04-2015, 23:28
Witam.
Czy ktoś jest z Leszna? Sprawa dotyczy sesji psa Labladora dla fundacji, celem ułatwienia jego adopcji.
Info proszę na priv

Z góry dziękuje.

ekonet
13-04-2015, 00:46
Witam.
Czy ktoś jest z Leszna? Sprawa dotyczy sesji psa Labladora dla fundacji, celem ułatwienia jego adopcji.
Info proszę na priv

Z góry dziękuje.
Nie wiem, skąd weźmiesz "labLadora".

Umbra
13-04-2015, 08:17
Z probówki. To pies z laboratorium.

!AGresT
13-04-2015, 08:42
Raczej labolatorium.

shaolin
13-04-2015, 09:28
Raczej labolatorium.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/watmeme-2.jpg
źródło (http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2013/09/wat-meme.jpg)

!AGresT
13-04-2015, 09:31
Przeczytaj wszystkie posty...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/MydiLRVUK1a6rJg_dwH2C_200-2.jpeg
źródło (http://up.gc-img.net/post_img/2014/01/MydiLRVUK1a6rJg_dwH2C_200.jpeg)

Semati
13-04-2015, 19:07
Ekonet prawda wdarł się błąd, ale w samej kwestii to nic się nie zmieniło...

Semati
15-04-2015, 21:15
UUU odzew taki ,że szok... czyli nie ma ,ale kilku nabiło sobie posty :)

maniak666
15-04-2015, 21:17
Błądzisz chłopie, błądzisz...
W Cafe akurat sobie nie nabijesz.
Choć patrząc na stopkę, raczej kobieto:)

ekonet
15-04-2015, 22:15
To z pewnością ja chciałem sobie nabić posty. ;)

stock
16-04-2015, 08:59
Seba, napisz moze do kol barracuda. Zdaje sie ze z Leszna jest :) moze cos pomoze

blaise1973
16-04-2015, 09:41
Z Leszna jest też himi.

Semati
18-04-2015, 01:24
Dzięki za info