Zobacz pełną wersję : Poszukiwany fotograf z Leszna
Witam.
Czy ktoś jest z Leszna? Sprawa dotyczy sesji psa Labladora dla fundacji, celem ułatwienia jego adopcji.
Info proszę na priv
Z góry dziękuje.
Witam.
Czy ktoś jest z Leszna? Sprawa dotyczy sesji psa Labladora dla fundacji, celem ułatwienia jego adopcji.
Info proszę na priv
Z góry dziękuje.
Nie wiem, skąd weźmiesz "labLadora".
Z probówki. To pies z laboratorium.
Raczej labolatorium.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/watmeme-2.jpg
źródło (http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2013/09/wat-meme.jpg)
Przeczytaj wszystkie posty...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/MydiLRVUK1a6rJg_dwH2C_200-2.jpeg
źródło (http://up.gc-img.net/post_img/2014/01/MydiLRVUK1a6rJg_dwH2C_200.jpeg)
Ekonet prawda wdarł się błąd, ale w samej kwestii to nic się nie zmieniło...
UUU odzew taki ,że szok... czyli nie ma ,ale kilku nabiło sobie posty :)
maniak666
15-04-2015, 21:17
Błądzisz chłopie, błądzisz...
W Cafe akurat sobie nie nabijesz.
Choć patrząc na stopkę, raczej kobieto:)
To z pewnością ja chciałem sobie nabić posty. ;)
Seba, napisz moze do kol barracuda. Zdaje sie ze z Leszna jest :) moze cos pomoze
blaise1973
16-04-2015, 09:41
Z Leszna jest też himi.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.