PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za machina?



6868
07-04-2015, 20:37
Czy ktos orientuje sie co to jest? KLIK (http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/rolei-kamera-fotoapparat-/209521912-240-4295)

Rafcio
07-04-2015, 21:06
Powiększalnik (http://pl.wikipedia.org/wiki/Powi%C4%99kszalnik)

RobertMiernik
07-04-2015, 21:10
na dodatek dość marny, nie chcesz takiego ;)

6868
07-04-2015, 21:11
Dziekuje bardzo panowie ;-)