PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze znikającymi z folderu "Wysłane" wiadomościami.



foto4deg
04-04-2015, 23:23
Mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania.
Używam programu Mail na OSX i od jakiegoś czasu nie zapisuję mi się wiadomości wysłane.
Początkowo po wysłaniu lądowały w koszu (!), teraz nie ma ich nigdzie.

Co najdziwniejsze, na iPadzie te same wiadomości spokojnie sobie w folderze "wysłane" istnieją. Any idea?

jo44
05-04-2015, 13:03
Mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania.
Używam programu Mail na OSX i od jakiegoś czasu nie zapisuję mi się wiadomości wysłane.
Początkowo po wysłaniu lądowały w koszu (!), teraz nie ma ich nigdzie.
Nie znam programu Mail na OSX, ale kiedyś w Thunderbird'zie na Windows miałem
podobnie gdy plik Sent przekroczył 4GB.

RobertMiernik
06-04-2015, 13:11
Panowie, luz święta są, idźcie jakieś laski wodą pooblewać bo się spokojni ludzie na was skarżą ;)