foto4deg
04-04-2015, 23:23
Mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania.
Używam programu Mail na OSX i od jakiegoś czasu nie zapisuję mi się wiadomości wysłane.
Początkowo po wysłaniu lądowały w koszu (!), teraz nie ma ich nigdzie.
Co najdziwniejsze, na iPadzie te same wiadomości spokojnie sobie w folderze "wysłane" istnieją. Any idea?
Używam programu Mail na OSX i od jakiegoś czasu nie zapisuję mi się wiadomości wysłane.
Początkowo po wysłaniu lądowały w koszu (!), teraz nie ma ich nigdzie.
Co najdziwniejsze, na iPadzie te same wiadomości spokojnie sobie w folderze "wysłane" istnieją. Any idea?