rumi971
02-04-2015, 19:17
Witam ,jestem początkującym nikoniarzem.posiadam d5100 z obiektywem Af-s dx 55-300.
Trochę brakuje mi ogniskowej przy zdjęciach dzikiej przyrody,zastanawiałem sie czy nie dokupić konwertera 1.4.
Proszę o poradę,jakiej firmy konwertery będą działać z tym obiektywem,czy będzie działał autofokus i do jakiej przysłony.
Czy jest wogóle sens kupywania tc do tego obiektywu, a jeśli tak to jaki?
Trochę brakuje mi ogniskowej przy zdjęciach dzikiej przyrody,zastanawiałem sie czy nie dokupić konwertera 1.4.
Proszę o poradę,jakiej firmy konwertery będą działać z tym obiektywem,czy będzie działał autofokus i do jakiej przysłony.
Czy jest wogóle sens kupywania tc do tego obiektywu, a jeśli tak to jaki?