PDA

Zobacz pełną wersję : Bezprzewodowe połączenie laptopa ze wzmacniaczem



spiritus
01-04-2015, 14:52
Witajcie ;)

Używa ktoś jakiegoś transmitera co by połączyć laptopa ze wzmacniaczem bez zbędnego 3-4m kabla?
Może to być poprzez bluetooth lub wifi.
Najlepiej gdyby był jakiś odbiornik podpięty do wzmacniacza w wejścia chinch (innych nie ma).
Ktoś ma jakieś takie zmyślne urządzonko?

lukiii
01-04-2015, 16:55
Może NuForce Air DAC? Sam niestety nie posiadam, by napisać coś więcej :)

spiritus
01-04-2015, 17:02
aaaa....zapomniałem napisać, że ma być budżetowo :D

750 zł nie mam niestety :P

lukiii
01-04-2015, 17:57
Ja widzę za 649zł (trzeba patrzeć na wersję pod PC). To jest chyba najbardziej budżetowe rozwiązanie ;)

.:Gerard:.
01-04-2015, 19:13
Bluetooth
tanio Advance Acoustic WTX 500
drożej Advance Acoustic WTX 1000

Pamiętaj ze przez bluetooth będzie trochę gorszej jakości do zwykłego brzękania wystarczy, streaming po WiFi jest lepszy ale i odtwarzacze są droższe.

Zresztą cicho bo strajkuje :roll:

dominikpl72
01-04-2015, 22:01
W wersji budzetowej są jeszcze adaptery Philipsa.www.philips.pl/c-m-ac/produkty-z-obsluga-aplikacji/odbiornik-audio-bluetooth/najnowszy#filters=BLUETOOTH_HIFI_ADAPTER_SU&sliders=&support=&price=&priceBoxes=&page=&layout=12.subcategory.p-grid-icon

notdot
02-04-2015, 18:15
http://www.x-kom.pl/p/82124-glosniki-logitech-wireless-speaker-adapter-bluetooth.html
jeśli budżetowo ale ma niewielkie opóźnienie