PDA

Zobacz pełną wersję : Likwidacja działu CAFE



Rafał_Sz
01-04-2015, 08:53
W związku ze zmianami organizacyjnymi dział Cafe naszego forum zostanie w najbliższych dniach usunięty.

Przepraszamy za utrudnienia

stock
01-04-2015, 09:02
1.iv :)

siona
01-04-2015, 09:04
słuszna decyzja - za dużo czasu tam spędzam

Dex
01-04-2015, 09:13
Skasować całe forum!!!!111111jedenjedenjeden

matomi
01-04-2015, 09:17
Ufff, całe szczęście, że wczoraj sobie wszystko zgrałem na dyskietki!

mikemek
01-04-2015, 09:23
Zamiast cafe będzie herbate?

foto4deg
01-04-2015, 09:35
Zamiast cafe będzie dział "Pifko" !

siona
01-04-2015, 09:45
Zamiast cafe będzie dział "Pifko" !

uważaj - na to są paragrafy !!!!!!!!!!!!!

pil74
01-04-2015, 09:54
Przecież ten dział do istna Sodoma i Gomora. :)
Szczególnie zakamuflowany poddział o niewinnie brzmiącej nazwie "poradnictwo niefotograficzne". Wystarczy rzucić okiem o czym on traktuje. Propaguje pijaństwo, jest szczególnie obrzydliwy dla mnie wątek o rzeczach, za które niejaki minister Nowak wyleciał na pysk z rządu, jest też mocno snobistyczny wątek o sprzęcie grającym czy wizualnym. Mało tego jest też wątek propagujący pedałowanie i to no bardzo drogich sprzętach.
ZLIKWIDOWAĆ!!! SŁUSZNA DIECEZJA :)

PS.
Profilaktycznie powycinałbym też dział "Zdjęcia" gdzie roi się od gołych bab.

:)

siona
01-04-2015, 09:57
(...) gdzie roi się od gołych bab.

:)

gdzie ???????? jak???????? ja nic o tym nie wiem ??????????

Dex
01-04-2015, 10:05
Może nie masz dostępu do ukrytego super tajnego działu z gołymi babami :mrgreen:

stock
01-04-2015, 10:07
na otarcie łaz kawowicze moga sobie słoik zakupić :) Tanio i wygląda całkiem przyzwoicie :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260096

pil74
01-04-2015, 10:21
na otarcie łaz kawowicze moga sobie słoik zakupić :) Tanio i wygląda całkiem przyzwoicie :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260096

Żadna okazja. Ceny poleciały ostro w dół odkąd pojawił się nowy model 8-180/f1.2 VRIII

siona
01-04-2015, 10:38
chyba VR6

stock
01-04-2015, 10:42
Żadna okazja. Ceny poleciały ostro w dół odkąd pojawił się nowy model 8-180/f1.2 VRIII

Ciekawy czy ten nowy mozna gdzies na torrentach kupić ?

jaś
01-04-2015, 11:08
nareszcie, usuwać.

WoWo
01-04-2015, 11:09
Widac ze to lipa... 14-100 byly produkowane ze swiatlem
1.2

spiritus
01-04-2015, 11:27
Ja bym jeszcze dał bana całej administracji i moder(niz)acji za to, że bestialsko zezwalają na nieopodatkowaną sprzedaż!!!

Ooo tu dowód:
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=22

esperal
01-04-2015, 11:33
Widac ze to lipa... 14-100 byly produkowane ze swiatlem
1.2To nie jest lipa. Mam taki obiektyw. Umozliwia tez zmiane przyslony i czasu juz po zrobieniu zdjecia.

stock
01-04-2015, 11:47
Były też wersje specjalne co pozwalają na zmianę przysłony juz na wydrukowanych zdjęciach :)

pil74
01-04-2015, 12:26
Były też wersje specjalne co pozwalają na zmianę przysłony juz na wydrukowanych zdjęciach :)
Do tego służy specjalne oprogramowanie, w płynie. Po wlaniu go w siebie odpowiednią ilość, zmienia Ci się głębia, ekspozycja, często horyzont niestety się zakrzywia, ale potem dochodzą różne efekty, w początkowej fazie wizualne, a w dalszej bardziej namacalne.
Generalnie oprogramowanie jest bardzo intuicyjne z masą możliwości. Wszystko zależy od kreatywności i wyobraźni użytkownika.
:)

thorcik
01-04-2015, 13:00
w dalszej bardziej namacalne.

Brzmi nieźle :mrgreen:

.:Gerard:.
01-04-2015, 14:21
W związku ze zmianami organizacyjnymi

I tyle ?
To nawet w polityce więcej szczegółów podają zanim sobie coś ustalą.

Mi będzie przykro, na luzie pogadać można było, poza tym działem to strach pisać.

Strajk.

kazwita
01-04-2015, 14:32
Strajk.

Tylko aby nie głodowy! Proponuję nową formułę - strajk biesiadny. Jemy i pijemy na koszt Administracji Forum, aż nasze postulaty zostaną zaakceptowane. Aha, trzeba ustalić minimalny dopuszczalny czas trwania strajku, gdyby nasze postulaty zostały przyjęte zbyt szybko! ;)

Dex
01-04-2015, 14:36
To nawet w polityce więcej szczegółów podają zanim sobie coś ustalą.



Nie w Polsce :D

joterem
01-04-2015, 18:34
Do tego służy specjalne oprogramowanie, w płynie. Po wlaniu go w siebie odpowiednią ilość, zmienia Ci się głębia, ekspozycja, często horyzont niestety się zakrzywia, ale potem dochodzą różne efekty, w początkowej fazie wizualne, a w dalszej bardziej namacalne.
Generalnie oprogramowanie jest bardzo intuicyjne z masą możliwości. Wszystko zależy od kreatywności i wyobraźni użytkownika.
:)
I zasobności portfela :-)

foto4deg
01-04-2015, 20:25
E tam, taki badziewny obiektyw. Ja sie zaopatrzę w to cudo link (http://petapixel.com/2015/04/01/nikon-unveils-the-p∞-the-first-compact-camera-with-a-1458x-zoom-lens/)

Andrzej1974
01-04-2015, 20:30
1.iv :)

Dokladnie... Prima aprilis... Na bank.

wikary
01-04-2015, 21:49
...ale się wkręciłem :)

foto4deg
02-04-2015, 00:13
Eeee, obiecanki :p Mientcy jesteście :p

spiritus
02-04-2015, 00:35
Eeee, obiecanki :p Mientcy jesteście :p

majo zadatki na polityków :D

foto4deg
02-04-2015, 01:33
Proponuję przeprowadzić przyśpieszone wybory na modów!

Rafał_Sz
02-04-2015, 06:54
Wiadomo, ze wiadomo. Znaczy, ze zart. Ważne, ze społeczeństwo czujne i nieufne. :-)

thorcik
02-04-2015, 08:04
Wiadomo, ze wiadomo. Znaczy, ze zart. Ważne, ze społeczeństwo czujne i nieufne. :-)
Ufać moderatorom? NIGDY :twisted: :mrgreen:

Imago
02-04-2015, 09:10
Tylko aby nie głodowy! Proponuję nową formułę - strajk biesiadny. Jemy i pijemy na koszt Administracji Forum, aż nasze postulaty zostaną zaakceptowane. Aha, trzeba ustalić minimalny dopuszczalny czas trwania strajku, gdyby nasze postulaty zostały przyjęte zbyt szybko! ;)

jestem za :mrgreen: