PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w wyborze sprzętu dla amatora do 3000 zł



Strus
29-03-2015, 19:52
Nie wiedziałem gdzie posta wcisnąć więc padło na Cafe :)

Sprawa niby banalna ale.... Znajomy amator (może i będzie się uczył ale może się skończyć na słomianym zapale) poprosił o pomoc w wyborze aparatu do 3000zł.

Z lusterek na polu bitwy są
- N7000 + 18-55
- N5300 + 18-55
- N5200 + 18-105
ewentualnie jakieś mixy powyższych

Z bezlusterkowców podchodzi
Fufu XE-1 + 18-55


Mogą być używki

Podpowiecie coś bo ja ze sprzętowego obiegu wypadłem dość dawno



PS - kurde lampa jeszcze

Archibald6803
29-03-2015, 20:20
za 3000 pln ==>d5100 + N 18-105 + Metz 52 (lub sb700) + karta 16-32MB + jakaś nieduża torba
nic lepszego nie kupisz w tych pieniądzach

kjakub
29-03-2015, 20:33
Skoro piszesz, że może się skończyć na słomianym zapale, a i jeśli jeszcze prawdopodobnie nie będzie rozbudowywał systemu, to ja poważnie rozważył bym wybór Fuji :wink:

Strus
29-03-2015, 20:42
W grę wchodzą jeszcze aparaty pokroju coolpixa P610