PDA

Zobacz pełną wersję : NEXowe FOTY



fafniak
25-03-2015, 17:09
Temat na zdjęcia z NEXów :

Żeby nie było
uważam że najlepsze moje psie zdjęcie :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/original-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/159541564/original.jpg)

<| MICHAŁ |>
25-03-2015, 17:15
pierwszy!

kit 18-55


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/20130727_142820_DSC04621_NEX5N-1.jpg
źródło (http://vpx.pl/i/2015/03/25/2013-07-27_14-28-20_DSC04621_NEX-5N.jpg)

fafniak
25-03-2015, 17:16
pierwszy!

kit 18-55


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/20130727_142820_DSC04621_NEX5N-1.jpg
źródło (http://vpx.pl/i/2015/03/25/2013-07-27_14-28-20_DSC04621_NEX-5N.jpg)

przykro mi :p

<| MICHAŁ |>
25-03-2015, 17:19
przykro mi :p
ha! pobawiłeś się w edycję!

fafniak
25-03-2015, 17:35
sorrrrry ;) taki mamy klimat ;)

<| MICHAŁ |>
25-03-2015, 17:41
OK, ale prośba do WSZYSTKICH!!!!!!!
Publikując zdjęcia, jeśli wycinacie exif'a to piszcie czym to zdjęcie było robione - aparat i obiektyw + podstawowe info o ekspozycji

d90
26-03-2015, 00:47
Chciałem nieśmiało zwrócić uwagę, ze tu miały byc same tylko foty.
Nie róbcie bajzlu. Zdjęcia i ani słowa wiecej :)
:P

Chyba ze to wątek autorski.
No to co innego :)

ikar
29-03-2015, 12:41
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
https://farm8.staticflickr.com/7651/16938796166_c853d394fc_b.jpg]źródło ([url=https://flic.kr/p/rNPKXL)[/url]DSC01281 (https://flic.kr/p/rNPKXL) by grzegorzmarek (https://www.flickr.com/people/108080172@N02/), on Flickr
NEX-6
E 20mm F2.8
ƒ/10.0 20.0 mm 1/100 iso100

gavin
30-03-2015, 10:40
Czemu ten wątek jest w dziale "Sprzęt i akcesoria" skoro tu ani o sprzęcie, ani o akcesoriach, a tylko foty? ;)