mini21
25-03-2015, 16:17
Witam.
Wiem, że od tego jest grupa, ale tam chyba już wszystko wymarło... dlatego piszę tutaj.
Czy ktoś wybiera się na targii z Wwy lub przez nią przejeżdża?
Chętnie dorzucę się do paliwa, lub potowarzyszę podczas podróży innym środkiem transportu (PKS, PKP) :)
Pozdr.
Wiem, że od tego jest grupa, ale tam chyba już wszystko wymarło... dlatego piszę tutaj.
Czy ktoś wybiera się na targii z Wwy lub przez nią przejeżdża?
Chętnie dorzucę się do paliwa, lub potowarzyszę podczas podróży innym środkiem transportu (PKS, PKP) :)
Pozdr.