PDA

Zobacz pełną wersję : FVF Łódź - ktoś się wybiera :) ?



mini21
25-03-2015, 16:17
Witam.
Wiem, że od tego jest grupa, ale tam chyba już wszystko wymarło... dlatego piszę tutaj.

Czy ktoś wybiera się na targii z Wwy lub przez nią przejeżdża?
Chętnie dorzucę się do paliwa, lub potowarzyszę podczas podróży innym środkiem transportu (PKS, PKP) :)
Pozdr.

zbyszekD7000
25-03-2015, 17:15
Przecież był już identyczny wątek ze 2-3 dni temu z ofertami transportu :)

mini21
25-03-2015, 19:23
Ehh, ta moja spostrzegawczość...
Tak to jest jak się rzadko na forum zagląda...
P.s. Aczkolwiek znaleźć tego nie mogę - jedynie znalazłem wątek w wydarzeniach, ale tam są trzy wpisy.