PDA

Zobacz pełną wersję : Austria i cena paliwa



fumio
25-03-2015, 12:21
Witam,

Ktoś może ostatnio jechał i wie w jakich cenach jest ropa na stacjach paliw w Austrii?

Pozdrawiam.

.:Gerard:.
25-03-2015, 12:37
Nie wiem czy Ci to pomoże
dzisiaj w Niemczech tankowałem za 1,219€ podobne ceny powinni mieć w Austrii, pod koniec tygodnia mogą pójść w gore.

KLIK (http://autorevue.at/spritpreisrechner)

sufenta
25-03-2015, 12:40
http://www.clever-tanken.de/statistik/europapreise http://www.adac.de/infotestrat/tanken-kraftstoffe-und-antrieb/kraftstoffpreise/tanken-im-ausland/ a tu po polsku http://www.cenabenzyny.strefa.pl/

fumio
25-03-2015, 13:06
Dzięki. Jakiś pogląd już mam ;-)

Pozdr.

akustyk
25-03-2015, 15:18
Nie wiem czy Ci to pomoże
dzisiaj w Niemczech tankowałem za 1,219€ podobne ceny powinni mieć w Austrii, pod koniec tygodnia mogą pójść w gore.

KLIK (http://autorevue.at/spritpreisrechner)

to akurat wiele nie pomaga, bo benzyna jest zwyczajowo wyraznie tansza w Austrii niz w Niemcach, a i na ropie da sie oszczedzic.

tu jest taki kalkulatorek, mozna poszukac okolicy:
http://autorevue.at/spritpreisrechner

wychodzi mi, ze poza autostrada da sie znalezc rope za 1,10 EUR a benzynke 1,20 EUR.


taniocha... ja musze rope lac po 1,26 EUR (stan z niedzieli) a w przypadku autka malzonki kroja niemilosiernymi akcyzami 1,55 EU :(

.:Gerard:.
25-03-2015, 17:04
to akurat wiele nie pomaga, bo benzyna jest zwyczajowo wyraznie tansza w Austrii niz w Niemcach, a i na ropie da sie oszczedzic.

tu jest taki kalkulatorek, mozna poszukac okolicy:
http://autorevue.at/spritpreisrechner

wychodzi mi, ze poza autostrada da sie znalezc rope za 1,10 EUR a benzynke 1,20 EUR.


taniocha... ja musze rope lac po 1,26 EUR (stan z niedzieli) a w przypadku autka malzonki kroja niemilosiernymi akcyzami 1,55 EU :(


A klikałeś na mój "KLIK" z pierwszego postu ? :wink:

6868
25-03-2015, 21:58
(...)

taniocha... ja musze rope lac po 1,26 EUR (stan z niedzieli) a w przypadku autka malzonki kroja niemilosiernymi akcyzami 1,55 EU :(

Tak, was tam wrecz rozpieszczaja :-)
Czasami jestem w Lelystad i roznica w cenie pomiedzy D i NL wynosi ok. 16-20 cenciakow.

akustyk
25-03-2015, 22:26
Tak, was tam wrecz rozpieszczaja :-)
Czasami jestem w Lelystad i roznica w cenie pomiedzy D i NL wynosi ok. 16-20 cenciakow.

nawet mnie nie wk*...

i niech sie ktos nie sugeruje, ze przeciez ropa ekstra, nawet tansza niz w germanii... :) bo za przyjemnosc "mania" diesela place 650 EUR podatku drogowego rocznie wiecej niz za porownywalne auto na bajure :( czyli trzeba 30 tys. rocznie robic, zeby diesel sie w ogole kalkulowal... :/

Amadeusz
26-03-2015, 01:07
Witam,

Ktoś może ostatnio jechał i wie w jakich cenach jest ropa na stacjach paliw w Austrii?

Pozdrawiam.
Jeśli mieszkasz w Polsce to żadne ceny w Europie, a nawet w świecie nie zaskoczą Cię.

foto4deg
26-03-2015, 01:15
Jeśli mieszkasz w Polsce to żadne ceny w Europie, a nawet w świecie nie zaskoczą Cię.

Jak zwykle błyskotliwa odpowiedź...

Tu możesz sprawdzić ceny na stacjach http://www.oeamtc.at/portal/tanken+2500++1004854

Po prawej stronie masz "Spritpreise" wybierz interesujący Cię region, diesel i użyj przycisku "Anzeigen".