PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziono duzo sprzetu!!!



JED
14-03-2015, 02:50
"!! UWAGA Skradziono mi sprzęt fotograficzny z domu pod Krakowem !!
Jak ktoś widziałbym na allegro/ebay/giełdzie/lombardzie itd. coś z tego sprzętu proszę o kontakt. tel. 600 41 77 31 Bartlomiej Senkowski.

aparat Leica M 240 – nr fab. 04708758
obiektyw Leica 50/1.4
aparat Canon EOS 1D X – nr fab. 043011000149
obiektyw Canon TS-E 17mm f/4L – nr fab. 35793
obiektyw Canon TS-E 24mm f/3.5L II – nr fab. 33443
obiektyw Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
obiektyw Canon EF 24-70mm f/2.8L USM – nr fab. 1259830
obiektyw Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM – nr fab. 15400690
obiektyw Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro – nr fab. 304104
lampa błyskowa Canon Speedlite 580 ex II
lampa błyskowa Canon Speedlite 420 ex
macbook pro 13” Retina i5 2,5GHz 8GB/128SSD model 2012 – nr fab. C02JFH4UDR53

oraz dyski z moimi zdjęciami."

źródło - https://www.facebook.com/senkowski/posts/10153148177612241?fref=nf&pnref=story

_Edyta_
14-03-2015, 03:40
obrzydliwość , niech się im rączki ukrócą ...brak słów

slawson38
14-03-2015, 12:41
Można też zgłosić w Spisie Skradzionego Sprzętu Fotograficznego ;
https://sssf.art.pl/index.php