PDA

Zobacz pełną wersję : Zmarł Terry Pratchet :(



mini21
12-03-2015, 20:42
Ehh, kolejny "Wielki" odchodzi z tego świata :(
http://wyborcza.pl/1,75248,17561434,Terry_Pratchett_nie_zyje__Mistrz_ fantasy_chcial_miec.html


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10312600_10203978292758778_6311681569663836986_n.j pg?oh=319096e5e54e316a922317cd34436f44&oe=55B68F12&__gda__=1434680391_b7f3fceb126dac26bba67a1f8bb4727 7)

morzon
12-03-2015, 21:50
Dawno mnie tak nie zakłuło na wieść w mediach o czyjejś śmierci... Strasznie przykre.

- JAK SIĘ NAZYWA TO UCZUCIE W GŁOWIE, UCZUCIE TĘSKNEGO ŻALU, ŻE RZECZY SĄ TAKIE, JAKIE NAJWYRAŹNIEJ SĄ?
- Chyba smutek, panie. A teraz...
-€“ JESTEM ZASMUTKOWANY.

elanek
13-03-2015, 09:04
smutne bardzo

ASAHI
13-03-2015, 22:30
Szkoda chłopa, moja młodość w technikum przeminęła z jego książkami..

gALL
16-03-2015, 13:42
A najlepsze, ze mial daleko posunieta demencje a pisal swietne ksiazki.