PDA

Zobacz pełną wersję : Ogarnia ktoś teorię sterowania/automatykę?



spiritus
12-03-2015, 20:26
Witajcie

Z automatyki i ogólnie takich układów jestem kompletna noga... ogarnia ktoś może takie coś?
http://home.agh.edu.pl/~o_iwona/ins_ts1.pdf

Tutaj screeny z tego:
https://www.dropbox.com/s/f6rdclrbmnho16j/%5BTS02%5D.docx?dl=0

Układy zmontowałem w simulinku, screeny mam ale za nic w świecie nie mogę ogarnąć tej tabeli (ppkt 2.5).

Tabelę potrzebuję do sprawozdania :/

gALL
14-03-2015, 00:28
Ogrania, ogrania ;) tak to jest jak cala laborke z teorii sterownia z ukladow rzeczywistych o oscyloskopu, przeniesiono do cholernego komputera :D

Napisz na PW, moze cos uda sie mi pomoc ale nie na wczoraj. Zakladam, ze laborka do oddania w przyszlym tygodniu :D

spiritus
14-03-2015, 16:22
Niestety nie. Miałem to odesłać w czwartek do północy...no i się udało poprzez półśrodki :D

Jednak następnym razem jak będę miał problem to już wiem kogo pomęczyć :D

gALL
14-03-2015, 17:56
Bi maj gest :)