PDA

Zobacz pełną wersję : Kulinaria



PiKa
09-03-2015, 10:13
Witam,

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co to kotlet? I słoik? Bo naleśnik już wiem ;)

Jakieś inne dania, przetwory itp?

stock
09-03-2015, 10:37
rozumiem że tak Cie to gryzie że poczułeś koniecznośc założenia nowego wątku ?

czarny75
09-03-2015, 11:11
to kobieta:)

spiritus
09-03-2015, 11:14
O słoikach masz wątek tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=164954

:D

A kotlet ma być schabowy czy mielony? :D

!AGresT
09-03-2015, 11:15
A kotlet ma być schabowy czy mielony? :D

Mało istotne - ważne że jest spirytus :)

Boryszuk
09-03-2015, 15:09
I zasmażka!

PiKa
09-03-2015, 15:30
rozumiem że tak Cie to gryzie że poczułeś koniecznośc założenia nowego wątku ?
To ja gryzę (i połykam) ;)

A znasz jakieś stare wątki? Choć ja generalnie wolę młode ;)

to kobieta:)

Podobnie jak Kopernik ;)

Poza tym "to" nie ma rodzaju ;)

stock
09-03-2015, 15:32
To ja gryzę (i połykam) ;)
A znasz jakieś stare wątki? Choć ja generalnie wolę młode ;)
)

jestem tu od czasów prehistorycznych prawie i znam duzo starych wątków niestety :P :)

!AGresT
09-03-2015, 15:35
Od biedy stock (np. 84) też może być.

stock
09-03-2015, 15:37
zgadza się - nick sie przecie nie wziął z tzw kosmosu :)

PiKa
09-03-2015, 21:46
Czy te słoiki mają jakiś związek z pokoleniem słoików? ;)


http://s21.postimg.org/9aw954smv/441810_n_a.jpg
źródło (http://s21.postimg.org/9aw954smv/441810_n_a.jpg)

sailor
10-03-2015, 01:08
Od biedy stock (np. 84) też może być.

brrrrr . .. takiej biedy chyba od czasow prlu nie bylo :D


jestem tu od czasów prehistorycznych prawie i znam duzo starych wątków niestety :P :)

ojtam ojtam :)

Imago
12-03-2015, 09:31
ojtam ojtam :)

Heheh fakt. Sailor przeca pamięta czasy gdy nie było forum. A ja pamiętam jego pierwsze urodziny. Forum urodziny znaczy się, a nie urodziny Sailora. :mrgreen:


Co do kulinariów, to umiem ugotować wodę na herbatę. Liczy się? :cool:

stock
12-03-2015, 10:39
Się okazało że Sailor to starszy od węgla jest :P :)
------
spoko spoko, ja chyba ten sam rocznik `78

PiKa
12-03-2015, 15:16
To jeszcze w oryginalnym temacie dokładam pytanie o pleśniaki!

lechupe
12-03-2015, 17:14
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kotlet
http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82%C3%B3j
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ple%C5%9Bniak_bia%C5%82y

mam nadzieję, że pomogłem.

punkjofizz
16-03-2015, 23:04
hmm myślałem, że to pojęcie jest ogólnie znane ;D

PiKa
16-03-2015, 23:14
To pojęcie przechodzi ludzkie pojęcie ;)