PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon Cashback, co ze zwrotami?



piter123789
02-03-2015, 23:24
Witajcie. Swego czasu skusiłem się na kolejną puszkę i obiektywy ze stajni Nikona objęte promocją Nikon Cashback. Wszystkie dokumenty zostały złożone 2 tygodnie przed czasem zakończenia promocji, jednak dotychczas nie dostałem "obiecanych" pieniędzy, a zgodnie z regulaminem, organizator miał zamknąć temat maksymalnie do 15 lutego. W połowie ubiegłego tygodnia zadzwoniłem do organizatorów, gdzie poinformowano mnie, że przerosła ich akcja, nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania i wszystko się przedłuży, jednak mają nadzieję, że uporają się z tematem w przeciągu miesiąca, dwóch. Nie chce mi się bardzo wierzyć, że nie wiedzieli jaka może być skala sprzedaży i nie przewidzieli tak wielkiego zainteresowania. Myślicie, że mogą grać na zwłokę, by po cichu wycofać się z tego? Czy to za duża i poważna firma by pozwolić sobie na taki stosunek do klientów, którzy im zaufali?:)

Yabby
02-03-2015, 23:28
Dłużej potrwa ale kasę oddadzą... http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=255887

zbyszekD7000
02-03-2015, 23:37
Eeee, no już bez przesady, nie wycofają się ze zwrotów, to na Bank

piter123789
03-03-2015, 00:38
Noom po prześledzeniu wątku, który został podrzucony przez Yabby uzbrajam się w cierpliwość i czekam.:) Faktycznie ich to przerosło.:D

Joe
31-03-2015, 16:48
Melduję, że właśnie cash beknął do mnie. Zgłoszenie było wysłane 13 stycznia 2015.

Olecki75
03-01-2017, 21:12
Podepnę się do tematu.
Pytanie - trzeba do formularza on-line dołączyć kopię karty gwarancyjnej z nr seryjnym i dowód zakupu. Kupiłem D7200 w Cyfrowe.pl.
Karta gwarancyjna to rozumiem, że jest nią ostatnia strona (tył okładki) instrukcji. Problem polega na tym, że nie ma tam wpisanych nr seryjnych. To się wpisuje samemu czy muszą to w sklepie wpisać???? Może i głupie pytanie ale nie chce czegoś spieprzyć bo szkoda tych 430zł. O mało co nie posłałem gwarancji z obiektywu.

ksh
03-01-2017, 21:19
Gwarancja to ta żółta z perforacją - taka (http://twojepc.pl/html/nikon_vs_benq/3200/Gwarancje.jpg).
Mi polecono zrobić zdjęcie paragonu leżącego koło gwarancji i już.

Olecki75
03-01-2017, 23:57
No właśnie, ja zeskanowałem sobie to perforowane ale jest tam nr obiektywu 18-105 no i pisze AF-S 18-105\3.5-5.6 VR. Drugą rzeczą z taką naklejką "2 lata gwarancji" jest jak wspomniałem okładka instrukcji - karta europejskiej gwarancji serwisowej firmy Nikon. Tylko bez numerów. Będę musiał jutro wybrać się do cyfrowych.

ksh
04-01-2017, 00:06
Ale im wysyłasz stronę gdzie jest numer seryjny.

Olecki75
04-01-2017, 00:13
Ale im wysyłasz stronę gdzie jest numer seryjny.
Właśnie i mam wrażenie, że mi czegoś do tego brakuje bo nie mam nic z nr seryjnym aparatu. Na pewno nie mam takiej żółtej. Niestety nie mogę dodawać załączników.

homer65pl
04-01-2017, 00:34
Wypełniłem formularz online 29.12 na stronie Nikona. Jako załączniki dodałem skan paragonu, skan ostatniej strony instrukcji, na której teraz jest karta gwarancyjna - w sklepie przy odbiorze podstemplowali mi te stronę i wpisali datę sprzedaży (zamowienie przez internet na euro.com.pl odbiór w sklepie) , dodatkowo skan maila z potwierdzeniem zamowienia internetowego. Numer seryjny wpisałem samodzielnie na kartę gwarancyjną.
Dzisiaj dostałem sms-em potwierdzenie z Nikon, że dziękują za udział w promocji i że moje zgłoszenie zostało zweryfikowane poprawnie. Na koniec -"Prosimy oczekiwać na przelew"

Olecki75
04-01-2017, 01:38
Dzięki, to wszystko wyjaśnia. Czyli nr wpisałeś sam? Ja zamiast pieczątki dostałem od sklepu specjalną naklejkę. Swoje nazwisko i adres też wpisałeś?

zvierzak
04-01-2017, 01:46
robiłem on line i wysyłąłem skan z instrukcji ostatnią stronę, sklep przybił pieczątkę a ja uzupełniłem resztę, dostałem smsa po 3 dniach żebym czekał na przelew

ksh
04-01-2017, 01:54
Nawet może położyć paragon na aparacie koło tabliczki z numerem seryjnym i takie zdjęcie im wysłać, oni to i tak weryfikują u sprzedawcy/dystrybutora.

Olecki75
04-01-2017, 10:13
Wypisałem, zeskanowałem wraz z paragonem oraz spodem aparatu i wysłałem. Zobaczymy, teraz tylko czekać.
Dzięki za pomoc.

homer65pl
05-01-2017, 01:11
Dzięki, to wszystko wyjaśnia. Czyli nr wpisałeś sam? Ja zamiast pieczątki dostałem od sklepu specjalną naklejkę. Swoje nazwisko i adres też wpisałeś?
Numer wpisałem sam, Nazwisko i adres nie jest wymagane na karcie gwarancyjnej, pomimo że takie pole istnieje na druku. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię NIKON Promocje i tak mi powiedzieli.

Olecki75
09-01-2017, 20:53
Zapytam jeszcze ile czasu czekaliście na jakieś potwierdzenie mailowe lub SMS-owe bo ktoś tu o tym wspominał???

ksh
09-01-2017, 21:04
Trzy tygodnie i potem dwa dni była kasa na koncie.

czerwony3
10-01-2017, 11:54
A ja na SMS-a czekałam ok 5-6 dni, a na pieniądze jeszcze czekam. Dodam tylko, że kupon wysłałam 30 grudnia 2016, także jeszcze mają sporo czasu, żebym zaczęła się martwić ;)

grzegorzdz72
15-01-2017, 17:11
czy wysyłając online mamy na końcu potwierdzenie wysłania które można wydrukować ? (w razie czego)

Olecki75
15-01-2017, 18:39
czy wysyłając online mamy na końcu potwierdzenie wysłania które można wydrukować ? (w razie czego)
Tak, jest coś takiego - "dziękujemy za udział w promocji, zgłoszenie weryfikowane, prosimy zapisać lub wydrukować tę stronę" itd.

grzegorzdz72
17-01-2017, 16:38
Tak, jest coś takiego - "dziękujemy za udział w promocji, zgłoszenie weryfikowane, prosimy zapisać lub wydrukować tę stronę" itd.

Wysłałem online, ale miałem problemy z dodaniem plików, mogłęm dodać tylko jeden plik, ostatecznie zaznaczyłem jednoczesnie plik z faktura oraz gwarancja i chyba dodało, ale nie mam pewnosci. Faktycznie po wysłaniu wyskakuje komunikat że dziękujemy za udział w promocji itd. lecz nie ma żadnego numeru zgłoszenia, nic co mogłoby zidentyfikować konkretne zgłoszenie, więc zapisanie czy wydrukowanie tej strony z komunikatem nic nie daje, gdyż nie ma tam żadnych konkretnych informacji (data, nabywca, jaki sprzet itd.) Zastanawiam się czy nie wysłać jeszcze raz pocztą.

Olecki75
17-01-2017, 20:29
Zgadza się, nie było jakiegokolwiek numeru itd. Też miałem problem z dodaniem kilku plików więc paragon, gwarancję i spód aparatu (tabliczka z nr. seryjnym) wrzuciłem na skaner i poszło jednym plikiem. Wczoraj dostałem SMS-a, że weryfikacja pozytywna i należy czekać na przelew.

czerwony3
18-01-2017, 11:21
Do mnie zwrot z cashbacku dotarł wczoraj. Od otrzymania sms-a do przelewu minęło 14 dni, także nie ma tragedii.

homer65pl
18-01-2017, 19:20
Do mnie kasa wpłynęła na konto dzisiaj - dokładnie 15 dni od sms potwierdzającego pozytywną weryfikację wniosku złożonego 29.12.2016.
W ostatecznym rozrachunku D7200 mam za 3569,00

zvierzak
20-01-2017, 13:05
Zwrot dotarł wczoraj takze to nie ściema :)

Olecki75
30-01-2017, 23:52
Trwało to prawie miesiąc ale zwrot stał się faktem. 10 dni od sms-a dostałem kasę na konto.

Mat29
14-11-2017, 16:58
Hej,

czy korzystał ktoś z jesiennej promocji która zaczeła się 15 października i otrzymał już zwrot? Ja 26 października otrzmałem smsa z potwierdzeniem pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, ale do tej pory nie otrzymałem ani pieniędzy ani żadnej informacji, mimo że strona Nikona infromuje o tym że czas oczekiwania od otrzymania wiadomości wynosi do 14 dni kalendarzowych...