PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria zdjęć - konkurs? - pomoc...



speccom_eu
28-02-2015, 14:27
Witam, szukam osoby, która udostępni mi swoje zdjęcie do ekspozycji w Centrum Rehabilitacji. Galeria ma być rozmieszczona w naszych gabinetach w Krakowie. Potrzebujemy około 10 zdjęć. Dobrze by było od jednego fotografa by były wykonane w tym samym/podobnym stylu. Tematyka - hmmm - raczej natura, ta nie martwa :) Może też coś z aktywności fizycznej człowieka?? Może macie coś w swoich zasobach co chcielibyście pokazać i podzielić się swoją twórczością. Oczywiście wydruk itp. zostają w mojej gestii.

biegly
28-02-2015, 15:23
Witaj, nie ma problemu z mojej strony.
Tu masz dostęp do moich prac (http://society6.com/rozalski/framed-prints), można wybierać i zamawiać do woli!

morzon
28-02-2015, 18:16
A jaki masz budżet?

speccom_eu
01-03-2015, 10:57
Budżet jak to budżet wydatki chciałbym ograniczyć do minimum. Bardziej chciałbym kogoś za promować, kupić mogę też z każdego stocku foto, ale może ktoś będzie chciał się pokazać. Bardziej zwracam się w stronę "szufladowych" zdjęć niż zlecenia na wykonanie sesji. Chyba lepiej pokazać swoje foty w publicznym miejscu niż magazynować na dysku.

biegly
01-03-2015, 12:50
Wiesz co jest najlepsze dla kogoś?
Czemu od razu nie napisałeś, za darmo?

morzon
01-03-2015, 13:04
Skoro ze stocka chcesz kupić to czemu od kogoś też nie chcesz kupić, tylko za darmo? Pachnie szukaniem leszcza, który za free wypełni ściany. Dobrze przynajmniej, że nie wymagasz wydruku :DDD

spiritus
01-03-2015, 13:27
Skoro ze stocka chcesz kupić to czemu od kogoś też nie chcesz kupić, tylko za darmo? Pachnie szukaniem leszcza, który za free wypełni ściany. Dobrze przynajmniej, że nie wymagasz wydruku :DDD

Wg mnie jako profesjonalista powinieneś to wydrukować i ładnie oprawić w antyramę. No i osobiście sam produkt dostarczyć ;)

Misher
01-03-2015, 13:32
Wg mnie jako profesjonalista powinieneś to wydrukować i ładnie oprawić w antyramę. No i osobiście sam produkt dostarczyć ;)
Nie mozna ladnie oprawic w antyrame ? antyramy nie sa ladne ?

speccom_eu
01-03-2015, 13:47
Nie napisałem za darmo, bo nic nie ma za darmo

biegly
01-03-2015, 16:31
Nie napisałem za darmo, bo nic nie ma za darmo
No to teraz konkretniej napisałeś, ale wciąż wodzisz za nos ;)


Bardziej chciałbym kogoś za promować, kupić mogę też z każdego stocku foto, ale może ktoś będzie chciał się pokazać
Ale ja napisałem że jestem zainteresowany, z tej strony bezpośrednio możesz zamówić moje prace jakie chcesz! (nie jest to stock)
Do wyboru masz sam druk, po przez zdjęcia w ramie jak i na płótnie - rozumie że cena nie odpowiada?

speccom_eu
01-03-2015, 17:16
Biegly Cena ok tylko nie ta waluta :) wiesz niechcę pisać, że dam 500zł czy 1000zł, pieniądze nie są też jedyną formą zapłaty - oczywiście rozważę każdą propozycję. Myślałem, że będzie taki atak :) ale może ktoś coś fajnego zaproponuje. Niestety takie czasy tylko pieniądze i pieniądze to naprawde nie jest najważniejsze.

biegly
01-03-2015, 18:17
A co waluta ma do tego? Ok, nie wnikam :)

Niestety takie czasy tylko pieniądze i pieniądze to naprawde nie jest najważniejsze.
Niestety takie czasy, że każdy każdego chce w kozi róg zagnać - czy tego nie zauważyłeś?
Przechodziłem okresy dobroci i przyznam szczerze, nic z tego dobrego dla mnie nie było i żadna dobroć do mnie nie wróciła!
Wyszło, że się*czepiam :D

Borat1979
01-03-2015, 18:47
Niestety takie czasy tylko pieniądze i pieniądze to naprawde nie jest najważniejsze.
Jak robisz zakupy w sklepie to przy kasie mówisz, że pieniądze nie są najważniejsze? :-D

Już się rzygać chce od tego ciągłego wciska się ludziom kitu. A to "będziesz miał do portfolio", a to "konkurs" a to wystawa, byle tylko nie zapłacić za zdjęcia, albo mieć za jakieś grosze.

speccom_eu
01-03-2015, 18:49
Biegly Oczywiście rozumiem... my pomagamy na codzień, często dajemy więcej bo ludzi nie stać a warto im pomóc, czasem w nagrodę tylko pretensje ale trafiają się i bardzo wdzięczne osoby i dla nich nie przestajemy :)

speccom_eu
01-03-2015, 18:52
Borat masz coś do pokazania czy tylko tak sobie piszesz? Jak już będzieś znanym fotografem to coś od Ciebie kupię. Nie prosiłem o niemiłe komentarze. Jeśli ktoś ma tylko tyle to niech sobie zachowa dla siebie.

Marcin Borkowski
01-03-2015, 20:48
kupuje sie to co warto kupić, a nie cokolwiek co zrobi ktoś znany ;)