PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zablokować niechciane maile?



Wojteksw
27-02-2015, 15:22
Witam, posiadam neostradę i tam między innymi konto mail, od pewnego czasu dostaje niechciane wiadomości praktycznie co godzinę.
Aby nie ściągać na komputer wszystkich śmieci zainstalowany mam program PopMan, w którym przeglądam wiadomości przychodzące i mogę kasować to wszystko co zbędne. Program posiada też czarną listę niepożądanych nadawców do których mogę każdego dopisać. Jednak ostatnio otrzymuję maile zaczynające się support@ i dalej co chwilę inny adres. Jest tego setki.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/237064716/Czarna%20lista.JPG)

Moje pytanie jest następujące, czy mogę gdzieś zablokować wszystkie wiadomości przychodzące z adresu support@ bez wpisywania dalszego adresu.

RobertMiernik
27-02-2015, 15:26
support@*

Wojteksw
27-02-2015, 15:35
Gdzie mam wo wpisać i jak to zrobić, do czarnej listy w PopMan mogę dopisać tylko to co do mnie przychodzi z zewnątrz, nie ma możliwości wpisania dowolnego adresu.

Znalazłem, dopisałem, zobaczymy czy zablokuje.

RobertMiernik
27-02-2015, 15:39
A ten guzik dodaj?

Wojteksw
27-02-2015, 15:39
Jednocześnie pisaliśmy, dodałem

Wojteksw
04-03-2015, 12:59
Niestety, mimo wpisania nazwy support@ do czarnej listy w programie PopMan dalej otrzymuję spam, jest tego zdecydowanie mniej, ale jednak jeszcze dochodzą.

RobertMiernik
04-03-2015, 14:10
Mniej ale dalej z adresów support@?
Przecież to nie możliwe ;)

shaolin
04-03-2015, 14:27
Mniej ale dalej z adresów support@?
Przecież to nie możliwe ;)

Raczej niemożliwe :razz:

RobertMiernik
04-03-2015, 14:29
nie! możliwe!

!

. <- kropka śmierci! .

;P

Wojteksw
04-03-2015, 17:51
Dopisałem, jest na początku listy.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/237064716/Czarna%20lista%201.JPG)
Może ma to wpływ czy komputer jest włączony, czy nie. Nie wiem czy jest zawsze blokada, jestem zielony w tym temacie.
W wolnej chwili pokażę co przychodzi. Kilka dni będę bez dostępu do netu.

Wojteksw
09-03-2015, 13:19
Tak jak wcześniej pisałem, dodanie do czarnej listy support@, support@* nie pomaga w blokowaniu przychodzących wiadomości. Nie wiem dlaczego, ale niewiele to daje.
Czy jest skuteczny sposób blokowanie niechcianych wiadomości na neostradzie?
Przykład z ostatniej godziny.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/237064716/Przechwytywanie1%20kopia.jpg)