PDA

Zobacz pełną wersję : Peter Lik i "Phantom"



Sławol
26-02-2015, 22:30
Tak do poczytania :)

http://digitalcamerapolska.pl/inspiracje/1709-czy-najdrozsze-zdjecie-swiata-to-rzeczywiscie-phantom-petera-lika

tomisiek
26-02-2015, 22:35
Dobre :) trzeba mieć fantazje. I pieniądze ;)

elanek
27-02-2015, 09:29
Świetny biznesmen.

GaijinPawel
28-02-2015, 19:30
Ludzie dają kasę już za jego nazwisko a nie zdjęcia.