PDA

Zobacz pełną wersję : Prawie jak Leica - Konost FF ;)



cz4rnuch
23-02-2015, 22:47
Taki koncept. Do poczytania przy piwku na dobranoc <<klik>> (http://konost.com/)

epicure
24-02-2015, 10:52
Jeśli będzie miał światłomierz i jakieś tryby półautomatyczne, choćby A, S i auto ISO, to fajnie. W przeciwnym razie aparat raczej dla masochistów ;)

PiterM
24-02-2015, 11:53
Aktualnie pojawia mi się "509 Bandwidth Limit Exceeded" ale i tak nie uwierzę, iż start-up znikąd nagle zrobi coś a'la Leica. Choć wizualizacja artystyczna nawet znośna, więcej detali na photorumors: http://photorumors.com/2015/02/23/konost-ff-is-a-full-frame-digital-rangefinder-camera-that-seeks-funding/

Franek_
24-02-2015, 12:45
Piter - to coś a'la Leica to w gruncie rzeczy prosta rzecz jest. Matrycę trzeba od kogoś odkupić (Leica przecież też swoich nie robi), elektronika do sterowania czasem naświetlania to też nie jest rocket science. Następnie trzeba zbudować migawkę, doczepić bagnet pod M i gotowe. Jedyną komplikacją jest system wizjera. Ale jak dla mnie plan jest dość realny.

szyszymomonn
24-02-2015, 13:36
Nieźle to wygląda :)

jo44
24-02-2015, 19:36
Nieźle to wygląda :)
Bardzo przypomina Pentax'a FF. Z tej samej drukarki. :)

Remol71
24-02-2015, 20:49
Nie lepiej zastosować flaki A3k w pudełku typu "widzimisię" ?