fyasko
23-02-2015, 09:38
Witam wszystkich to mój pierwszy post tutaj.
Pytanie mam na stepujące , własnie kończe 4-letnie liceum plastyczne o kierunku fotograficznym i oczywiście chce się dalej rozwijać w tym kierunku.
Z racji ze najbliżej mi do Trójmiasta własnie tam szkoły szukałem, i bardzo mocno zastanawiam się nad Sopocka Szkoła Fotografii http://szkolafotografii.pl/
Jak myślicie czy warto ?
Bo wygląda to na prawdę bardzo fajnie,kadra i rozkład zajęć bardzo mi pasują.
Może jest ktoś kto miał styczność z ta szkołą ?
Pytanie mam na stepujące , własnie kończe 4-letnie liceum plastyczne o kierunku fotograficznym i oczywiście chce się dalej rozwijać w tym kierunku.
Z racji ze najbliżej mi do Trójmiasta własnie tam szkoły szukałem, i bardzo mocno zastanawiam się nad Sopocka Szkoła Fotografii http://szkolafotografii.pl/
Jak myślicie czy warto ?
Bo wygląda to na prawdę bardzo fajnie,kadra i rozkład zajęć bardzo mi pasują.
Może jest ktoś kto miał styczność z ta szkołą ?