PDA

Zobacz pełną wersję : Sopocka szkoła fotografii warto?



fyasko
23-02-2015, 09:38
Witam wszystkich to mój pierwszy post tutaj.
Pytanie mam na stepujące , własnie kończe 4-letnie liceum plastyczne o kierunku fotograficznym i oczywiście chce się dalej rozwijać w tym kierunku.

Z racji ze najbliżej mi do Trójmiasta własnie tam szkoły szukałem, i bardzo mocno zastanawiam się nad Sopocka Szkoła Fotografii http://szkolafotografii.pl/

Jak myślicie czy warto ?
Bo wygląda to na prawdę bardzo fajnie,kadra i rozkład zajęć bardzo mi pasują.
Może jest ktoś kto miał styczność z ta szkołą ?

ekonet
23-02-2015, 12:06
A tak bardziej po polsku...?

RobertMiernik
23-02-2015, 12:18
W takich 'instytucjach' to kadra jest najważniejsza, więc jeśli to Ci pasuje to nie ma się co zastanawiać.

Jesteś po liceum więc pewnie już 'w temacie' - czyli wiesz, że skończenie szkoły to 10% sukcesu i żeby coś osiągnąć musisz już od pierwszego roku robić 'prywatne' projekty...

fyasko
23-02-2015, 21:43
ekonet - niewiem czego nie rozumiesz :)

Gaduła - no własnie kadra jak najbardziej mi odpowiada :) Tak wiem ze własne projekty są bardzo ważne i realizuje je od zawsze , teraz jestem skupiony na dyplomie wiec ręce pełne roboty.

Liczyłem na głos kogoś kto miał jakaś styczność z tą szkoła i może cos powiedzieć wiecej :P Jak wywiazuja się z relizacji tematow itp czy zajecia sa naprawde ciekawe i warte płacenia tych 5stówek co miesiac :)