PDA

Zobacz pełną wersję : VOIP - ponownie



siona
20-02-2015, 13:03
Potrzebuję jakiegoś solidnego operatora VOIP - mam w zasadzie 1 bardzo ważny warunek - żeby działały wszystkie infolinie 0800 i 080*. Oczywiście fajnie jakby był tani w utrzymaniu numeru. W zasadzie koszty rozmów nie są najistotniejsze - prawie nie dzwonię z domowego poza infoliniami (też nieczęsto)

GeparD
20-02-2015, 17:56
Halonet.pl
Pierwszy numer jest za 1zl/rok

rb_zg
22-02-2015, 17:22
Także polecę HaloNet.pl

siona
23-02-2015, 11:25
no to rozważam muff i halonet
muszę zerknąć na cenniki i sobie porównać