PDA

Zobacz pełną wersję : wężyk interwał ok 200 zł?



fescrew
19-02-2015, 10:21
Cześć,
nie chciałem się podpinać do tematu kilka postów niżej. Pytanie co polecacie:
http://allegro.pl/radiowy-wezyk-yongnuo-mc-36r-canon-nikon-pentax-i5030849707.html
http://allegro.pl/wezyk-radiowy-pro-lcd-nikon-d7000-d5200-d3200-d90-i5062483194.html
http://allegro.pl/phottix-tr-90-n6-do-nikon-d80-d70s-i5040600786.html
a może ktoś poleci coś innego?
Z góry dziękuję za podpowiedzi

GonzoG
19-02-2015, 11:37
Wszystko jedno.
W Phottixie i Aputure płacisz sporo za firmę.

NegLTD
19-02-2015, 11:59
Zwróć uwagę na kompatybilność ze swoim modelem aparatu. Sprawdź w instrukcji czy obsługują wszystkie funkcje czy tylko ograniczone- np dwustopniowy spust migawki oraz jaka wtyczka ma być pod twój model.

fescrew
19-02-2015, 12:11
to może w takim razie postawić na taniość?
http://eltec.pl/search/w%C4%99%C5%BCyk/Wezyk-interwalowy-TIMER-do-NIKON-zam-MC-DC2-MODEL-TM-N3.html
w dzisiejszych czasach nie powinno się do końca sugerować zdjęciami, ale mimo wszystko phottix wygląda jakoś solidniej?

fescrew
19-02-2015, 16:16
dobra, to kupiłem z eltecu i wyświetlacz skopany :) nie ma to jak chińskie, czysta loteria. Ktoś coś doradzi? Dokładać do phottixa?

nick-on
20-02-2015, 10:50
Od kilku lat mam Phottixa Nikosa i działa baz zarzutu, a używam go w bardzo różnych warunkach, np. w sporym mrozie. Chyba warto dołożyć...

GonzoG
20-02-2015, 11:39
dobra, to kupiłem z eltecu i wyświetlacz skopany :) nie ma to jak chińskie, czysta loteria. Ktoś coś doradzi? Dokładać do phottixa?

Phottix różni się tylko logiem na obudowie.
Nie ważne co będziesz brać, masz takie same szanse kupna bubla.
Ja mam radiowy no-name do Canona od 5 lat i działa do dziś... a kosztował 85 zł, czyli tyle ile przewodowe.