PDA

Zobacz pełną wersję : Wacom w Auchan



D_Z_I_A_D_E_K
13-02-2015, 20:25
Była już Biedronka, czas na Auchan.
Promocja do 25.II.15r.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/02/tablet-2.jpg
źródło (http://strony.toya.net.pl/~robert28/Zdjecia/tablet.jpg)

qualin
14-02-2015, 01:12
Jak w Auchan to i real ma to samo bo to jedna sieć juz jest.

Johny42
14-02-2015, 01:19
Kupiłem w Biedronce i za cholerę nie mogę się do tego przekonać. Jakoś się do myszki przyzwyczaiłem.

wunat
14-02-2015, 01:36
Znowu będzie wysyp Januszy biznesu...

PiKa
14-02-2015, 03:05
W biedronce taniej ;)

Nemeth
14-02-2015, 15:06
W biedronce taniej ;)

Czyli wychodzi na to, że Auchan to Janusz biznesu :D

krzychun
14-02-2015, 15:27
O qrde, myślałem że wycofali ten model ze sklepów a mój kilka razy próbował się przebić przez podłogę do piwnicy i działa już ta se. Dzięki za info.

D_Z_I_A_D_E_K
14-02-2015, 20:46
w gazetce reala też jest, potwierdzam :)

Michal_C
15-02-2015, 15:03
W łódzkim sklepie nie ma. Nie dojechał. Hahahah. Może w poniedziałek ;(

NegLTD
15-02-2015, 15:10
codziennie niskie ceny :)

wunat
17-02-2015, 00:10
W łódzkim sklepie nie ma. Nie dojechał. Hahahah. Może w poniedziałek ;(

nie pytaj obslugi. w auchan Warszawa Lomianki gosc powiedzial mi ze nie maja, stojac 3 metry od wystawionych na polke tabletow...

PiKa
19-02-2015, 01:59
Ale czy to na pewno taka okazja? Raptem 20 zł taniej...

frostic
19-02-2015, 23:45
Ale czy to na pewno taka okazja? Raptem 20 zł taniej...

Bez flaszki trudno się do niego przekonac. A 20 zeta ta takowa starczy.
Tylko nie kupuj wódki przy okazji w Biedronce. Zamarza.

wunat
20-02-2015, 00:04
yhy... taaaaaakk...

Michal_C
20-02-2015, 11:04
Kupiłem. W REAL'u, po telefonicznym obdzwonieniu wszystkich sklepów w mieście. I nie umiem z niego korzystać i na razie myszką pracuję sprawniej. Ale w weekend poćwiczę.

elmo78
26-02-2015, 18:03
Jakby ktoś chciał tanio sprzedać, bo się nie może przekonać to może ja zaryzykuję. Oczywiście musi być z paragonem, żeby była gwarancja.

Borgan
12-03-2015, 09:59
Jak ktoś myśli że to będzie lepsze niż myszka do codziennej pracy to niech nie ryzykuje. Ekran jest za mały by precyzyjnie trafić, a jak byłby większy to myszką było by szybciej. Miałem większy ale się zgubił i kupiłem ten z realu, wielkości a5. Przydaje się tylko do precyzyjnego retuszu, dzięki skojarzeniu nacisku z przezroczystością lub wielkością pędzla.

niezarejestrowany
12-03-2015, 14:41
a czy piórko z tego modelu będzie współpracowało zmodelem intuos4?

juggler
08-04-2015, 12:58
Jak by ktoś chciał tego Wacoma to mam nierozpakowany kupiłem z rozpędu, ale zostaje z CNX2 i nie potrzebuję go.