PDA

Zobacz pełną wersję : Aleksander Doba z tytułem Podróżnik Roku NG



!AGresT
12-02-2015, 10:09
Dobra wiadomość. Facet jest niesamowity.
http://off.sport.pl/off/1,111171,17393053,Aleksander_Doba_zdobyl_tytul_Pod roznika_Roku_2015_.html

shaolin
12-02-2015, 10:16
Bo to "People's choice" :twisted: co nie zmienia faktu, ze turboszacun dla tego pana za to co zrobil. Przeherbatnik!

elanek
13-02-2015, 10:32
Dla mnie jedyny wybór. Koleś jest MEGA.

tomfoot
14-02-2015, 01:30
I takimi ludźmi Polska powinna sie chwalić.

Fenrir
16-02-2015, 12:26
Absolutnie fantastyczny i niezwykle skromny człowiek. Miałem ogromne szczęście być u niego na kursie. Przez kilka dni nawet się nie zająknął o swoich poprzednich wyprawach (było to jeszcze przed pokonaniem oceanu). No jakże się nie uśmiechnąć patrząc na jego entuzjazm? :D
https://www.youtube.com/watch?v=xtdvI92Q8A8 (tak od 3.50 min. można... :) :