Zobacz pełną wersję : Jaki wężyk spustowy do D300
spiritus
11-02-2015, 00:21
Jak w temacie.
Co polecacie, co odradzacie?
Miło, jak będzie można ustawić ile zdjęcie ma "trwać" w trybie B.
Budżet? Wiadomo - jak najniższy :)
Może komuś coś leży i sprzeda w przystępnej cenie? :)
spiritus
14-02-2015, 17:04
Nikt nic nie podpowie? :)
Wybór nie mały:
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-sm-isqm-1-default-0113&order=m&p=2&string=wężyk+d300
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.
wasilewk
15-02-2015, 13:15
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.
? (http://allegro.pl/wezyk-spustowy-newell-rs3-n1-zam-nikon-mc-30-i4940922580.html)
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.
Raczej nie wiele ma to wspólnego z tym:
Miło, jak będzie można ustawić ile zdjęcie ma "trwać" w trybie B.
Budżet? Wiadomo - jak najniższy
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.