PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki wężyk spustowy do D300



spiritus
11-02-2015, 00:21
Jak w temacie.
Co polecacie, co odradzacie?

Miło, jak będzie można ustawić ile zdjęcie ma "trwać" w trybie B.

Budżet? Wiadomo - jak najniższy :)

Może komuś coś leży i sprzeda w przystępnej cenie? :)

spiritus
14-02-2015, 17:04
Nikt nic nie podpowie? :)

GonzoG
14-02-2015, 17:20
Wybór nie mały:
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-sm-isqm-1-default-0113&order=m&p=2&string=wężyk+d300

Zom53
15-02-2015, 13:04
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.

wasilewk
15-02-2015, 13:15
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.

? (http://allegro.pl/wezyk-spustowy-newell-rs3-n1-zam-nikon-mc-30-i4940922580.html)

GonzoG
15-02-2015, 14:01
Nikon MC-30. Kupiłem kiedyś jako używany za 150zł.
Raczej nie wiele ma to wspólnego z tym:


Miło, jak będzie można ustawić ile zdjęcie ma "trwać" w trybie B.

Budżet? Wiadomo - jak najniższy