Zobacz pełną wersję : Dobrze zaopatrzony sklep foto w Londynie/okolicach
Witam serdecznie,
wiem ze przewijaly sie watki dotyczace sklepow internetowych na Wyspach ale tym razem chcialbym na wlasne oczy obejrzeć sprzet. Czy ktos z wyspiarzy nie orientuje sie gdzie w Londynie i okolicy Londynu (mieszkam w Stevenage) mozna znalezc sklep gdzie bede mogl obejrzeć i dotknac body d810, d750 canon 5d, 6d? W Polsce sprawa wydaje sie prosta bo w sklepach ab foto czy tez Fotojoker a i w Saturnie mozna nieraz obejrzeć pro body a w UK Jessops ma raczej bardziej konsumencki sprzet na stanie. Czy ktos z Was zna takie sklepy?
bede wdzieczny za pomoc
maniak666
05-02-2015, 23:58
http://www.apertureuk.com/index.html
http://www.graysofwestminster.co.uk/welcome.php
http://www.yelp.co.uk/biz/aperture-photographic-london
Ten drugi-baja Panie, baja...
A poza tym jak to tu się często mawia: wujek google nie gryzie
Jest jeszcze Calumet- ale nie pamietam adresu. Byłem, full wypas i konkretna obsługa.
Dzieki za linki, szczerze to nie kupowalem nigdy nic ze sprzetu stacjonarnie w sklepie, zawsze wysylkowo, a to z , ebaya a to z forum itp...
pozdrawiam
Polecam CameraWorld w centrum Londynu, 14 Wells Street, W1T 3PB -KLIK- (http://www.cameraworld.co.uk/) - kupowałem u nich obiektyw i statyw - można sprawdzać szkła do woli i negocjować ceny (sprawdzone osobiście :mrgreen:) nawet na nowy sprzęt. Mają też swój oddział w Chelmsford w Essex. Profi obsługa.
London Camera Exchange: -KLIK- (http://www.lcegroup.co.uk/Branch/?Branch=London+%28Strand%29) - jedna z większych sieci z nowym/używanym sprzętem foto w UK.
Na obu stronach możesz sprawdzić, co aktualnie mają na stanie w danym oddziale.
DonMaliniacco
09-02-2015, 18:31
Tak jak podal Maniak666 - Grays Of Westminster na Pimlico. Nigdzie nie ma wiekszego wyboru jak u nich.
GrzesiekM
09-02-2015, 19:12
a ktoś z Szanownych zapędzał się w okolice Dublina, jest tam coś ciekawego pod Nikona... ?
Tak jak podal Maniak666 - Grays Of Westminster na Pimlico. Nigdzie nie ma wiekszego wyboru jak u nich.
Tyle, że Canona tam raczej do ręki autor wątku nie weźmie ;)
DonMaliniacco
10-02-2015, 21:27
Tyle, że Canona tam raczej do ręki autor wątku nie weźmie ;)
A kto by chciał Kanona? :)
a ktoś z Szanownych zapędzał się w okolice Dublina, jest tam coś ciekawego pod Nikona... ?
Tylko to kojarzę, ale to było kilka ładnych lat temu:
http://www.connscameras.ie/
GrzesiekM
11-02-2015, 14:23
Dzięki Onsajt
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.