PDA

Zobacz pełną wersję : Sao Paulo - ktos byl?



locos
30-01-2015, 12:36
Jak w temacie, szukam ludzi co byli i wrocili zdrowi i cali :)
Jesli jest tu ktos kto zwiedzal i moze sie podzielic jakimis praktycznymi radami, to bede wdzieczny. Wiem ze jest milion eprzewodnikow, ale generalnie lubie jednak rady od kogos kto byl widzial, itp, itd.

moshica
30-01-2015, 14:47
Koleżanka z pracy była, była zadowolona że przyjaźni ludzie, choć nie oddalała się od głównych enklaw i arterii miasta. Trochę na prowincji może różnie być. Generalnie zadowolona, była tam z drugą kumpelą, również podróżowały na stopa, ale "trzymały" zdrowy rozsądek. Tyle wiem z zasłyszenia.