mariaczi666
28-01-2015, 12:37
Koledzy, szukam po internetach od wczoraj i nadal jestem tak samo głupi jak byłem :)
Jestem na etacie a działalność foto rozliczam na Karcie Podatkowej. Chcę rozliczyć PIT-16A.
Składki miesięcznej do ZUSu wpłacałem w wysokości 270,40 z racji zniżek. Rozumiem, że tę kwotę wpisuję w PIT w polach "Zapłacona kwota stawki" za każdy miesiąc. Według czego mam wyliczyć to co wpisuję obok, czyli "Odliczona kwota stawki"?? Mam stary PIT, ale wtedy były inne stawki i nie pamiętam skąd te sumy mi wyszły :)
Prosiłbym o podpowiedź.
Pozdrawiam!
Jestem na etacie a działalność foto rozliczam na Karcie Podatkowej. Chcę rozliczyć PIT-16A.
Składki miesięcznej do ZUSu wpłacałem w wysokości 270,40 z racji zniżek. Rozumiem, że tę kwotę wpisuję w PIT w polach "Zapłacona kwota stawki" za każdy miesiąc. Według czego mam wyliczyć to co wpisuję obok, czyli "Odliczona kwota stawki"?? Mam stary PIT, ale wtedy były inne stawki i nie pamiętam skąd te sumy mi wyszły :)
Prosiłbym o podpowiedź.
Pozdrawiam!